Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prime hallerini Kaido ve Shankse bakarak anlayabiliriz aslında. Kaido şu haliyle en güçlü olmuş. Ve şu haliyle yaşlı WB etmiyor.
Kaido ile ilgili yazı yazmadım.

Insan yaslaninca güçsüz oluyorsa önceye nazaran; Garp, Sengoku, WB, Tsuru, Kong falan genç halleri en güçlü halleri, normalde X gücü ise onları 2X gücüne çıkarmaları yok mu?

Linlin yaşlı hali yonko, genç hali ise yonko üstü olmuyor mu?

Bu tarife indirimi için illa beyaz saç mı olmak gerek.

Kadında istikrar var.
Daha güzel o zaman. 100 başlayıp 70'e düşmek yerine, 90 başlayıp 90 bitirmek mi diyorsun.

Kaido ile ilgili yazı yazmadım.

Insan yaslaninca güçsüz oluyorsa önceye nazaran; Garp, Sengoku, WB, Tsuru, Kong falan genç halleri en güçlü halleri, normalde X gücü ise onları 2X gücüne çıkarmaları yok mu?

Linlin yaşlı hali yonko, genç hali ise yonko üstü olmuyor mu?

Bu tarife indirimi için illa beyaz saç mı olmak gerek.
Bence bu kadar çocuk doğurduğu için olabilir.
Hani her doğumda vücut yenileniyor muhabbeti var ya. O yüzden hala prime'ında olduğuna inanılıyor.
Yaşına rağmen. :good:

@Dr. Hiluluk boş yazmış olmayim. Sen ne diyin?
Prime WB ile ilgili söylem direk mangadan.

Rayleigh ise Korsanlar Kralı sağ kolu, insanların bir şeyler beklemeleri çok doğal.

Tsuru hakkında iki bilgi var insanlar ona dayanarak tahminde bulunuyor.

Garp denizci efsanesi.

Big Mom'a diğer Yonkou'lara nazaran daha mütevazi yaklaşılmasının sebebi kendi arcında baş rol de olmaması. Özellikle kovalamaca bölümlerinde itibarı sarsıldı, çünkü Jerry'i kovalayan Tom muamelesi yaptı mangaka koskoca Yonkou'ya.

Prime WB ile ilgili söylem direk mangadan.

Rayleigh ise Korsanlar Kralı sağ kolu, insanların bir şeyler beklemeleri çok doğal.

Tsuru hakkında iki bilgi var insanlar ona dayanarak tahminde bulunuyor.

Garp denizci efsanesi.

Big Mom'a diğer Yonkou'lara nazaran daha mütevazi yaklaşılmasının sebebi kendi arcında baş rol de olmaması. Özellikle kovalamaca bölümlerinde itibarı sarsıldı, çünkü Jerry'i kovalayan Tom muamelesi yaptı mangaka koskoca Yonkou'ya.
Tamam hadi mangaka kadın düşmanı diyelim de

Prime Garp, Linlini döver deyip, Linlin sanki 20 yaş muamelesi hoş değil.

Kaido 67 68 yaş çıkar ise, Kaido'nun prime hali en zirvesi mi diyecez otomatik?

Kaido üvey yonko değil bak.

Tamam hadi mangaka kadın düşmanı diyelim de

Prime Garp, Linlini döver deyip, Linlin sanki 20 yaş muamelesi hoş değil.

Kaido 67 68 yaş çıkar ise, Kaido'nun prime hali en zirvesi mi diyecez otomatik?

Kaido üvey yonko değil bak.
Vivre kard bilgilerinde Kaido daha genç denmemiş miydi? Shanks yaşlarında sanırım. Bilen biri aydınlatırsa güzel olur.

Az evvel düşündüm ve dikkatimi çekti.

Insanlarda prime olayi hastalığı var. Yaşlı biri otomatik prime'da 2 katına çıkıyor gibi

• Prime WB, dünyayı yıkar
  • Prime Rayleigh, amiral tokatlar, yonko gücündedir.
  • Prime Tsuru, en güçlü kadındır.
  • Prime Garp yonkolari patates eder.

Şimdi dikkatimi çekti de Big Mom 68 yaşında. Kimse ona yaşlı hali yonko, prime hali KK level eder demiyor.

Bunun sebebi tombik, şişman, çirkin ve kadın olması mı? Bu Prime muhabbettinden Linlin neden payını alamıyor.

Bana kalırsa direkt bir güç düşüşünden ziyade dövüşte ki verimlilikleri düşüyor. Ama sürekli dövüşen ve sağlıklı birisinde bu düşüşten söz edemeyiz gibi.

Garp, Sengoku, Tsuru, BM bu isimler bildiğimiz kadarıyla sağlıklı ve herhangi bir handikapları da yok. Bu yüzden kaç yaşında olursa olsun maksimum verimlilikte dövüşebilir. Rayleigh uzun süredir dövüşmediği için bir hantallık illa olacaktır ama bir iki dövüşten sonra prime haline yaklaşacaktır. WB haki ve meyve bakımında zirvededir ama hastalığı yüzünden tam veriminde kullanamıyordu. Yani gücü 10 olsun bu adamın zirve halinde 10/10 dövüş performansı sergilerken MF'deki son halinde 6.0/10 anca kullanabilmiştir.

Az evvel düşündüm ve dikkatimi çekti.

Insanlarda prime olayi hastalığı var. Yaşlı biri otomatik prime'da 2 katına çıkıyor gibi

• Prime WB, dünyayı yıkar
  • Prime Rayleigh, amiral tokatlar, yonko gücündedir.
  • Prime Tsuru, en güçlü kadındır.
  • Prime Garp yonkolari patates eder.

Şimdi dikkatimi çekti de Big Mom 68 yaşında. Kimse ona yaşlı hali yonko, prime hali KK level eder demiyor.

Bunun sebebi tombik, şişman, çirkin ve kadın olması mı? Bu Prime muhabbettinden Linlin neden payını alamıyor.

Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık