Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az evvel düşündüm ve dikkatimi çekti.

Insanlarda prime olayi hastalığı var. Yaşlı biri otomatik prime'da 2 katına çıkıyor gibi
  • Prime WB, dünyayı yıkar
  • Prime Rayleigh, amiral tokatlar, yonko gücündedir.
  • Prime Tsuru, en güçlü kadındır.
  • Prime Garp yonkolari patates eder.

Şimdi dikkatimi çekti de Big Mom 68 yaşında. Kimse ona yaşlı hali yonko, prime hali KK level eder demiyor.

Bunun sebebi tombik, şişman, çirkin ve kadın olması mı? Bu Prime muhabbettinden Linlin neden payını alamıyor.
BM gözlem haki fakiri. Wb bile gözlem haki eksikliğinin ceremesini çekmişse BM kenarda durup pastasını yesin. Ne kk seviyesi ? Ee gözlem haki yok ama çok sağlam savunması var demeyin. Dünki bebekler karşısında hasar almamak farklı şey Mihawk gibi Wb gibi adamlar karşısında hasar almamak farklı şey. Kanırtırlar adamı bunlar.

Bana kalırsa direkt bir güç düşüşünden ziyade dövüşte ki verimlilikleri düşüyor. Ama sürekli dövüşen ve sağlıklı birisinde bu düşüşten söz edemeyiz gibi.

Garp, Sengoku, Tsuru, BM bu isimler bildiğimiz kadarıyla sağlıklı ve herhangi bir handikapları da yok. Bu yüzden kaç yaşında olursa olsun maksimum verimlilikte dövüşebilir. Rayleigh uzun süredir dövüşmediği için bir hantallık illa olacaktır ama bir iki dövüşten sonra prime haline yaklaşacaktır. WB haki ve meyve bakımında zirvededir ama hastalığı yüzünden tam veriminde kullanamıyordu. Yani gücü 10 olsun bu adamın zirve halinde 10/10 dövüş performansı sergilerken MF'deki son halinde 6.0/10 anca kullanabilmiştir.
Bu yaşlı artık güçten düştü demekten çok daha iyi bence. Linlinin de 70'e dayandığını, amirallerin ise 60'a ramak kaldığını hatırlamak gerek

Brook bile hasar veremiyor bu elemana. Linlin kolay hasar yemez. Yani nasıl dayanıklılik ve geçirmemezlik var bilmiyorum ama Kaido ve Linlin insan değil.

Bu yaşlı artık güçten düştü demekten çok daha iyi bence. Linlinin de 70'e dayandığını, amirallerin ise 60'a ramak kaldığını hatırlamak gerek
En başından beri böyle düşünüyorum ben. Hani ihtiyar olur tekerlekli sandalyeye mahkum olur veya gözleri görmez elleri tutmaz yaşlı deriz de bu adamların hepsi adaları yıkacak kuvvette. Hee mesela verdiğim örnekteki WB gibi bir hasta olur o zaman anlarım.

Yaş önemli bir faktör olsa 20 yaşında hakiyi daha 1-2 yıldır anca ögrenmiş bizim oğlanları suya götürür susuz getirirlerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık