Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süt içmesine bile gerek yok gücünü toplaması için yemek yeterli oluyor anormal bir vücudu olduğu kesin süt ile dişi çıkan bir adam Luffy yemek yedi gücünü topladı olayı yeni bir şey değil zaten
Gücünün ne kadarını toparlamıştır bilemem o kadar et ile ama bazı sözler bir şeyleri açıklığa kavuşturur inş. xD
Luffy için yakıt gibi bişey bu yiyecekler. fakat yakıtı kullanan motor yani beden bozulduysa ne kadar verimli olur :S Mesela zamanında Crocodile tarafından delinen Luffy yemek yiyince bu yaranın iyileşeceğini sanmıştı ama sonradan bayıldı. Ayılınca daha iyi hissediyordu büyük ihtimalle. Yani bedeni iyileştirmek için uyku biraz daha önemli duruyor. Daha sonradan başka yerlerde de görüyoruz yemeğin yakıtı olduğunu.

Bunun dışında vücudunu iyileştirmiş yapılandırmış gibi göründüğü yer impel down 5.5, orda da seimei kikan kullanmış gibi olmuştu. Bedeni kontrol etme gücü Luffy'de var elbet ama bu ekstrem hazmetme yeteneği biraz da Ivankov un zehir tedavisinde verdiği hormonlar tarafından aşırıldışıldı diye düşünüyorum. Ayrıca yine hormonlar sayesinde o an ayakta kalabildiği de var tabi. Bedeni iyileştirmek biraz zor iş. Neyse bence düğünden önce uyuyup dinlenmesi yiyeceklerden daha etkili olmuştur gücünü toplamada.

Dostum ben zaten kesin veri olarak kabul etmiyorum ama kabul edenler için buraya yazıyorum. Orada yazan anlamdan direk kılıcın dağları doğrayacak kadar kesme gücü olduğunu söylemiş. İşin içinde Mihawk felan yazmıyor. Direk kılıçtan bahsetmiş.
Yok zaten öğrenmek için sordum, kimin hazırladığı ile ilgili. Ben adamın kendi çıkarımlarına göre yaptığını biliyordum onu sormak istedim sadece. Sonraki yazdığım ise kendi yorumum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık