Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim karar vermemle ne alaka, durum bu. Rüzgar Erkoçlar cinsiyet ameliyatı geçirmeden önce iki yıl doktorlar tarafından kontrol edilmiş saçma bir fantezi mi yoksa sahiden doğrusu bu mu diye.
Kuina'nın meselesi ise tamamen dış kaynaklı baskılardan. Kız kendini erkek gibi hissetmiyordu ki, ergenlik döneminde cinsiyetini belirirken babasından gördüğü muameleden dolayı üzgündü sadece. Böyle durumda insan cinsiyetini değiştirme gibi büyük bir etki yaşamaz. En fazla Tashigi gibi triplere girer. Sürekli bundan sebep kompleksler geliştirir.
Lgbti olmak doğuştan gelen ve kontrol edilemez bir şey.
İvankov sormadan etmeden değiştiriyor bu evrende sen hala dünyadan örnekler verme peşindesin :D

Ayrıca o dediğin hepsi için geçerli değil, bi kısmı tecrübelerinden veya yaşadıklarından tercih edebiliyor böyle şeyleri. Yaşadığı yere göre (illa coğrafi düşünmeyin, mesela hapishane) sırf cinsel olarak tatmin olmak için homoseksüel ilişkiye girenler de var. Sen niye durduk yere parlayıp işi büyüttün la? @Sir Crocodile nickli asıl adı troysi55 olan arkadaşa takılıyorlardı işte. :artiz:

İvankov sormadan etmeden değiştiriyor bu evrende sen hala dünyadan örnekler verme peşindesin :D

Ayrıca o dediğin hepsi için geçerli değil, bi kısmı tecrübelerinden veya yaşadıklarından tercih edebiliyor böyle şeyleri. Yaşadığı yere göre (illa coğrafi düşünmeyin, mesela hapishane) sırf cinsel olarak tatmin olmak için homoseksüel ilişkiye girenler de var. Sen niye durduk yere parlayıp işi büyüttün la? @Sir Crocodile nickli asıl adı troysi55 olan arkadaşa takılıyorlardı işte. :artiz:
Parlamadım. Sakinim yahu. :flaugh:
Sadece şaşırdım olan bitene. :fool:
İvankov pisliğine cinsiyetini değiştirmişse bilemem tabi. Pek umursamıyorum da aslında.

Sadece Crocodile&Zoro fikri o kadar absürd di ki aklıma başımdan aldı. :hhh:

Siz Crocodile'i Zoro'ya aşık ederken iyi, ben bunu saçma bulurken mi kötü? :artiz:
:flaugh:

Cinsiyet değişikliği için değil. Transeksüellikte bir etkisi olabilir ya da cinsel eğilimde biraz oynama yapabilir ama cinsiyet dediğin şey çevrenin etkisiyle değiştirilemez.
Vücuttaki hormondan tut da insanların her türlü öğretiye rağmen mizaçlarından gelen duygulara kadar geniş bir skalası var interseksüel bireylerde.
Onlar tamamen doğuştan öyle oluyor. Aslında erkek olması gerekirken kadın vücudunda doğuyorlar ya da aslında kadın olması gerekirken erkek vücudunda doğuyorlar. Bu yüzden fiziksel cinsiyetleri değiştiriliyor.
Çocukken yaşadığı istismar yüzünden o sınıfa giren bireylerden haberin yok sanırım. Tamam genel olarak hormonlar ile alakalı bir durum fakat bu hormonları tetikleyen bir sürü çevresel kimyasal etken mevcut. Hiç uyuşturucu da mı kullanmadın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık