Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 amiral gelip ne yapacak? Kaido'yu paket mi yapacak? Bu adamın tayfası var. Hadi onu geçtim kaç tane nova , bir başka yonko ve bir sürü samuray var. Denizciler bilinmeyen yere 2 tane amiral yollayacak kadar salak olduklarını mı düşünüyorsun?
Kaç amiralin gelmesini bekliyorsun? Tüm Amiralleri oraya mı yığacak Donanma ?

La sen niye illa oraya amiral gönderiyorsun? :S Devrimciler daha yeni kutsallara savaş açmış napsınlar şimdi Wano'yu? :/
Gönderen ben değilim ki :D Fujitora ve Ryokugyu Devrim ordusunu tutuyor. Marijeios'ta Cipher 0 aegeis bile var ki orda Devrimcilerin fazla bir şansı yok orda. Dragon ve Sabo'dan başka işlev görecek bir karekter göremedim şahsen.

Sayfa bilmem kaç bilmiyorum ama Kizaru'nun bu kadar Wano'ya gitmesinde istekli olacağına bakarsak durum bundan ibaret :D

Gönderen ben değilim ki :D Fujitora ve Ryokugyu Devrim ordusunu tutuyor. Marijeios'ta Cipher 0 aegeis bile var ki orda Devrimcilerin fazla bir şansı yok orda. Dragon ve Sabo'dan başka işlev görecek bir karekter göremedim şahsen.

Sayfa bilmem kaç bilmiyorum ama Kizaru'nun bu kadar Wano'ya gitmesinde istekli olacağına bakarsak durum bundan ibaret :D
Devrimi desteklediklerini nereden çıkardın? Hele Greenbull'un? Fuji sadece dünya hükümetini sevmiyor ama devrimci olup olmadığı meçhul. Kizaru Wano'ya saldırıdan önce istekliydi, durum bundan ibaret filan değil anlayacağın. Ve ben gideyim mi diye sormakla gitmek için istekli olmak çok farklıdır.

Devrimi desteklediklerini nereden çıkardın? Hele Greenbull'un? Fuji sadece dünya hükümetini sevmiyor ama devrimci olup olmadığı meçhul. Kizaru Wano'ya saldırıdan önce istekliydi, durum bundan ibaret filan değil anlayacağın. Ve ben gideyim mi diye sormakla gitmek için istekli olmak çok farklıdır.
Devrimi desteklediklerini söylemedim. Bu anlama nerden ulastın ? O tutmak normal "takım tutmak veya parti tutmak " anlamında değil " engellemek " anlamında söyledim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık