Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croconun kendisi kadın.
Böyle bir teori var evet. Ama ben bunu tartışmıyorum. Eğer kendi isteğiyle kadından erkeğe dönüşmüşse, o artık bir erkektir. Kadın olarak görüp, herhangi bir erkekle arasını yapmanız...gerçekten...
Bak Zoro bile demiyorum, herhangi bir erkek.

Lütfen Crocodile'in bir erkek olduğunu unutmayalım.

Impel Dow zamanlarından beri konuşulur bu, Ivankow'un cinsiyet değiştirmesine yarayan bir gücü var ve Corodile'ın bi açığını bildiğini iddia ediyor, böyle bir adamın Corodile ile ilgili bileceği en önemli şey cinsiyetini değiştirmiş olmasıdır... Timsahın aslında kadın olduğu iddiaları buradan ileri gelir, fantazi değil yani :d
Bu teoriden haberim yok mu sanıyorsun?
Benim fantezi dediğim şey, interseksüel bireyi, homoseksüel hayal edip, neredeyse hiç alakası olmayan biriyle hayal etmenize fantezi diyorum.:artiz:
Yoksa o teori her ne kadar saçma gelse de bana tartıştığım yok. :artiz:

Aman ağzını hayra aç Ateş kardeş.
Aslında şöyle efsane bir final yapsın, çok güzel olur ama olmuyor işte, adam bi şekilde bozuyor, baksana zaman atlamasından sonra arcları bile adam akıllı işleyemez oldu, bi eksiklik var, sarmıyor eskiden olduğu gibi. Hele o kek arc neydi! Haala opa olan ilgimi toparlayamadım :D
Onlar kadar kötü bitmez. :D Bleach gibi bir seriden bile rezil bir sonla bitirmek büyük başarıdır.
Baksana ufak ufak cinsiyet üzerinden algı oluşturuyor, finalde herkes değişim yaşamış düşünsene :D

Benim fantezi dediğim şey, interseksüel bireyi, homoseksüel hayal edip, neredeyse hiç alakası olmayan biriyle hayal etmenize fantezi diyorum.:artiz:
Dragon'un başarmak istediği devrim hakkında ne düşünüyorsun?

Baksana ufak ufak cinsiyet üzerinden algı oluşturuyor, finalde herkes değişim yaşamış düşünsene :D
Gintama'da yaptılar onu. :respect:
Oda gibi sexsist bir bağnazın kalibresi bir olay değil o. Bence hayallerini çok yükseltme o konuda.

Dragon'un başarmak istediği devrim hakkında ne düşünüyorsun?
Marijoe'yu alaşağı etmek.
Dünya hükümetini devirmek.
Kayıp yüzyılda silinen şeyleri geri getirmek.

Bunlar dururken akla başka ne gelebilir ki.:artiz:

Aslında şöyle efsane bir final yapsın, çok güzel olur ama olmuyor işte, adam bi şekilde bozuyor, baksana zaman atlamasından sonra arcları bile adam akıllı işleyemez oldu, bi eksiklik var, sarmıyor eskiden olduğu gibi. Hele o kek arc neydi! Haala opa olan ilgimi toparlayamadım :D
Saydığın ikilinin sonları dillere destandı:D
Tabi timeskip öncesi kadar kaliteli olmasa da Kek arcı o kadar da kötü değildi bence. Konsept falan iyiydi hatta. Tek problem Bm'nin düştüğü durumlardı aslında.
Bu arc beklenen yükselişi yapamaz ise zaten kesin en az onlar kadar kötü bir son bizi bekliyor diyebiliriz:D

Böyle bir teori var evet. Ama ben bunu tartışmıyorum. Eğer kendi isteğiyle kadından erkeğe dönüşmüşse, o artık bir erkektir. Kadın olarak görüp, herhangi bir erkekle arasını yapmanız...gerçekten...
Bak Zoro bile demiyorum, herhangi bir erkek.

Lütfen Crocodile'in bir erkek olduğunu unutmayalım.

Belki korsan olarak itibar görmek veya kaslanmak için erkek olmayı istedi ama hala daha erkeklere ilgi duyuyor aslında bi kadın olduğu için. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık