Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir. O zamanlar bu kadar uzun bir seri planlamadığına dair muhabbet vardı sanki.

Yahu Zoro'nun o olayını bağlaması için güzel işledi dedim. :D

Ayrıca benim bildiğim haki zaten görünmez bir şey. Koka sadece sertleşme olarak var. Sanji belki de koka konusunda zayıftır? Sonuçta bu bir nevi yapay insan. Artık haki haznesi mi dersin başka bir şey mi dersin, onu bilemem ama Luffy ve Zoro kadar fazla olmayabilir. Genlerini uyandırması da bu yüzden önemli gibi geliyor bana.
Bu dediğin kalbimi kırdı. :üzgünüm:

Sanji'nin zavallı annesi, oğlu yapay bir çocuk olsun diye mi canını hiçe saydı yani? :ühü:

Ben bir 900 bölüm daha tayfanın güçlenmesini okumak istemem valla. Bu ark sonlandığında artık eğitim mi yaparlar yoksa rakiplerini yenerek mi ulaşırlar bilmem ama yonkou tayfası haline gelmeleri gerekiyor. Luffy bu ark belki de amiral veya üstü bir seviyeye gelecek sağ kol 3. komutan sol kol 4. komutan seviyesi :(. Tayfanın geri kalanı ise kor amirallere karşı yenilecek gibi duruyor. Bence Oda'nın hepsine bir power up vermesi gerekiyor. Yoksa tayfa çok vasıfsızlaşıyor.
Bu arc bizim tayfa yavaştan yonkou tayfası olur en azından monster trio o seviyelere gelir.Wano arcı kilit bir arc, Wano bittiğinde Zoro'nun seviyesi,Luffy-Zoro seviye farkı ne kadar ve daha bir çok şeye cevap verecek bence.

Bu arc bizim tayfa yavaştan yonkou tayfası olur en azından monster trio o seviyelere gelir.Wano arcı kilit bir arc, Wano bittiğinde Zoro'nun seviyesi,Luffy-Zoro seviye farkı ne kadar ve daha bir çok şeye cevap verecek bence.
Aralarında fark yok. Siz sadece Zoronun limitini görmediniz. Adam minik slashlarla fujiyi geri ittiriyor hawkinsten can alıyor. Bir de cen büyük saldırılarını yapsa neler olacak. Herif daha ne ashura açtı ne illüzyon yaptı öylesine takılıyor.

Olabilir. O zamanlar bu kadar uzun bir seri planlamadığına dair muhabbet vardı sanki.

Yahu Zoro'nun o olayını bağlaması için güzel işledi dedim. :D

Ayrıca benim bildiğim haki zaten görünmez bir şey. Koka sadece sertleşme olarak var. Sanji belki de koka konusunda zayıftır? Sonuçta bu bir nevi yapay insan. Artık haki haznesi mi dersin başka bir şey mi dersin, onu bilemem ama Luffy ve Zoro kadar fazla olmayabilir. Genlerini uyandırması da bu yüzden önemli gibi geliyor bana.
Genleriyle oynanmış insan olacakken, normal insan olan Sanji diyelim biz ona.Kaldı ki diğer veletlerde yapay insan değil..Yapay insan olan askerler.

İşte görünmez birşey olduğundan herşeye haki denmeye başlandı bu belirsizliği herkes işine geldiği gibi kullandı.Zoro en net örneği, biz gözlem hakisine göre canlı kimselerin hissedilebildiğini gördük bu zamana kadar..Zoro Mr1 karşısında kılıcının yerini hissetti, rüzgar müzgar bir şeyler hissetti tam hatılamıyorum.Gözlem hakisiyle hissedilen başka cansız materyal gördük mü biz hatırlamıyorum ben?

Umarım öyle olur. Oda tayfayı çok geri planda tuttu 2 yıl sonra. Bu ark Enies Lobby gibi tayfanın parlayacağı bir ark olsun istiyorum.

Aralarında fark yok. Siz sadece Zoronun limitini görmediniz. Adam minik slashlarla fujiyi geri ittiriyor hawkinsten can alıyor. Bir de cen büyük saldırılarını yapsa neler olacak. Herif daha ne ashura açtı ne illüzyon yaptı öylesine takılıyor.
Sen boyle dedin diye aklima bir soru takildı:
Acaba büyuk slashlarla Fujitora'yı yenip öldürebilir miydi? Ne de olsa Amiral de boş durup "Zoro beni kessin" der.

Zoro hiç bir zaman güç olarak Luffy'ye yaklaşamayacak.
Denizlerde dolaşanlar arasında en korkutucu güce sahip kişi o. -Dracule Mihawk :oops:

Sen boyle dedin diye aklima bir soru takildı:
Acaba büyuk slashlarla Fujitora'yı yenip öldürebilir miydi? Ne de olsa Amiral de boş durup "Zoro beni kessin" der.
Yoo. Amirali tüm dresrosa dalsa gene alamazdı. Amiral bu herif insanları bile havaya kaldırabiliyor. Adadasın bir de. Alayını istese tutar denize atar. Zoro biraz yorar ama çok da etkin olamazdı. Herifin meyvesi inanılmaz defansif. Üstelik rakibini sürekli baskı altında tutuyor. Üstüne kılıç ustası ve hayvani gözlem hakisi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık