Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi ki öyle bir ihtimal de var ama Ryuma'nın kendi kılıcını karartmasından sonra Mihawk'ın kılıcıyla ilgili de öyle bir şey bekliyorum.
Mihawk'ın flashbackte söylediklerinden sonra beklenti çok normal. Ama Zoro'nun bile yapabileceği bir şey çok da önemli durmuyor sanki. Hani ele ayağa düşme durumu olur sanki.

Mihawk'ın flashbackte söylediklerinden sonra beklenti çok normal. Ama Zoro'nun bile yapabileceği bir şey çok da önemli durmuyor sanki. Hani ele ayağa düşme durumu olur sanki.
Seriide iki tane kara kılıç var, biri Mihawk'ta diğeri de Ryuma'nın kılıcı. Ele ayağa düşme durumu olmaz çünkü Shanks ve Fujitora'nın kullandığı kılıçlar siyah değil, bu iki adam kılıçlarını karartamadığına ya da karartmadığına göre öyle sıradanlaşacak bir hadise olmaz.
Öldüren var. Mf'de Ace ve Wb öldürüldü. Thatch öldürüldü. Monet ve Vergo öldürüldü. Pek gördüğümüz değil gördüğümüz bir sey ama iskence yontemi gormedigimiz bir sey.:D
Aslında işkenceyi de kısmen gördük, kediyle köpeğe yapılan da işkencedir, sadece genel olarak bu tip hadiseleri pek görmüyoruz Op'ta bunu belirtmek istedim.
Mihawk'ın kellesi gidecek az kaldı o zaman konuşuruz daha net. :S
Hayal kurmak güzel mi?

Seriide iki tane kara kılıç var, biri Mihawk'ta diğeri de Ryuma'nın kılıcı. Ele ayağa düşme durumu olmaz çünkü Shanks ve Fujitora'nın kullandığı kılıçlar siyah değil, bu iki adam kılıçlarını karartamadığına ya da karartmadığına göre öyle sıradanlaşacak bir hadise olmaz.
Aslında işkenceyi de kısmen gördük, kediyle köpeğe yapılan da işkencedir, sadece genel olarak bu tip hadiseleri pek görmüyoruz Op'ta bunu belirtmek istedim.

Hayal kurmak güzel mi?
King'in kılıcı sanki kara çıkacakmış gibi geliyor bana.

Hayal kurmak güzel mi?
"Intikam soğuk yenen bir yemektir" Inu ve Neko Sulong vs Jack'ta bu mesajı tekrar yazarım:rolleyes:
Jack kesin bu arc kol,bacak verecek. Bu 2 adam Jack'i gördüğü yerde yaşatmayacaklar. Neko o sözü boşa vermedi. Bege'nin tepkisi de boşa değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık