Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayı basitçe açıklamak varken neden beklentiler ile kasıyoruz kardeşim. Benim anlamadığım bu. Tashigi basitçe açıklıyor işte, ben de ondan bahsediyorum sen bana beklentini açıklıyorsun. Monet bile neden hareket etmediğini anlamadı diyorsun. Korktuğu için olabilir mi acaba :S psikolojik olarak sindirildiği için olabilir mi acaba. alla alla çok ilginç ya.
Yahu Twei,bak aç oku. Ben sadece beklenti kasmıyorum. Korkuyor evet ama Zoro'nun aurasıdan korkuyor. Hayır örneği de var bunun(Sumo, Nami, Chopper vb.) diyorum ki sana. İlk kesildiği yerde Tashigi normal karşılıyor tam arkasını dönüp giderken; Monet'in sesini duyuyor sonra şoke girip olayı anlatıyor. Şoka girdiği kısım kesiş de haki olmaması ve Monet'in o an birleşememesi. Öncesi için yorum yapmayacaktı normalde.

@Notanymore

-Ayakta neredeyse 2 metre boyunda gözükmektedirler. = Law 1.91 boyunda.
-Çok gizemlidirler ve onlar hakkında çok az şey bilinir. = Law oldukça gizemli ne düşündüğünü anlamak zor.
-Onlar, çoğu zaman yalnız yaşayan yaratıklardır. = Law'ı genelde yalnız görüyoruz. Tayfasıyla belki 1-2 kez gördük.
-Diğer büyük kedilerin aksine, kar leoparı saldırgan olmayan bir hayvandır. = Law kolay kolay kılıcını çekmiyor, saldırgan değil.
-İnsanlara saldıran ya da öldüren kar leoparlarının raporları duyulmamıştır. = Law, öldürmeyi sevmem demişti.
-Kendilerini veya yavrularını tehdit ettikleri zaman savunmak için saldırgan olabilirler. = Law'ın tayfası için düşün şuan gözü karardı.

Kar leoparı özelliklerinde Law'a benzettiklerim. :oleyo:

@Alpamis senin ve diğerlerinin toplu değerlendirmeleriyle bir kişinin yaptığı Bobbin falan fistan olaylarını hepimize yıkma. Siz eksiksiz aynı şeyleri söylüyordunuz. CC kaç tane Zoro alıyor onu tartışıyordunuz hatta :hhh:

Benim yanıldığım bi nokta varsa o da Sanji ile ilgiliydi bugüne kadar Zoro ile ilgili bir durumum olmadı en son bayılmaya kadar tabi onunda olayını bu arc kesin çözeceğiz.

Konumuza gelirsek Öcük mü çıkar Böcük mü çıkar bilmem ama Aura diye bir şey var :artiz:

Ben hiçbir zaman tek açlık demedim ama hala aynı şey söyleniyor :D Öldürüyor da kimi öldürüyor? Hem ne zaman içki yüzünden başını belaya sokup zaaf göstermiş. Boş zamanında içsin paşam :D

Yalnız teke tek dövüşe kimse girmediği için öyle deniyor. Sonradan gücü inince indirince Luffy almış olmuyor, sonlandırmış oluyor :D Ama yine de sürprizlere açık olmak lazım, bakarsın sağ kol pistten çekilmez :D
Eee olacak o kadar yav. Zoro her zaman bayılmıyor.:)

Zoro adam öldürdü Wano'da mesela. Bu olay duyulup ittifakın ortaya çıkmasına kadar gider. İlla gerçekleşmesi gerekmez. İhtimali var ortada.

Hadi hadi doğruyu söyle. Zoro, Kaido'ya slash attığında Kaido'nun canının kaçı gidecek :D Valla sırf Zoro Kaido'ya slash attığında Kaido'ya en fazla hasar veren Zoro'ydu diyebilecek kişiler mevcut çünkü.:) O yüzde gel, olay gerçekleşmeden anlaşalım.

@Notanymore

-Ayakta neredeyse 2 metre boyunda gözükmektedirler. = Law 1.91 boyunda.
-Çok gizemlidirler ve onlar hakkında çok az şey bilinir. = Law oldukça gizemli ne düşündüğünü anlamak zor.
-Onlar, çoğu zaman yalnız yaşayan yaratıklardır. = Law'ı genelde yalnız görüyoruz. Tayfasıyla belki 1-2 kez gördük.
-Diğer büyük kedilerin aksine, kar leoparı saldırgan olmayan bir hayvandır. = Law kolay kolay kılıcını çekmiyor, saldırgan değil.
-İnsanlara saldıran ya da öldüren kar leoparlarının raporları duyulmamıştır. = Law, öldürmeyi sevmem demişti.
-Kendilerini veya yavrularını tehdit ettikleri zaman savunmak için saldırgan olabilirler. = Law'ın tayfası için düşün şuan gözü karardı.

Kar leoparı özelliklerinde Law'a benzettiklerim. :oleyo:
1.91 mi?
Of Oda. Sen naaptın? :oleyo2:

Eee olacak o kadar yav. Zoro her zaman bayılmıyor.:)

Zoro adam öldürdü Wano'da mesela. Bu olay duyulup ittifakın ortaya çıkmasına kadar gider. İlla gerçekleşmesi gerekmez. İhtimali var ortada.

Hadi hadi doğruyu söyle. Zoro, Kaido'ya slash attığında Kaido'nun canının kaçı gidecek :D Valla sırf Zoro Kaido'ya slash attığında Kaido'nun en fazla hasar veren Zoro'ydu diyebilecek kişiler mevcut çünkü.:) O yüzde gel, olay gerçekleşmeden anlaşalım.
İçki için öldürdüğü adamları kim umursar yahu :D

Valla ben Zoro ve Luffy'nin o dövüşte ön plana çıkacaklarını düşünüyorum :D Tabi ki Luffy daha önde olur ama Zoro da şovunu yapacaktır. Ortada bir Ejderha var sonuçta :D

@Alpamis senin ve diğerlerinin toplu değerlendirmeleriyle bir kişinin yaptığı Bobbin falan fistan olaylarını hepimize yıkma. Siz eksiksiz aynı şeyleri söylüyordunuz. CC kaç tane Zoro alıyor onu tartışıyordunuz hatta :hhh:

Benim yanıldığım bi nokta varsa o da Sanji ile ilgiliydi bugüne kadar Zoro ile ilgili bir durumum olmadı en son bayılmaya kadar tabi onunda olayını bu arc kesin çözeceğiz.

Konumuza gelirsek Öcük mü çıkar Böcük mü çıkar bilmem ama Aura diye bir şey var :artiz:
Ferit siz deyip bütün Luffy fanlarını kastediyorsun. O zaman ben de siz deyip siz bütün Zoro fanlarını kastedeyim. Ama olayın başından beri bana yapma dediğini yapan da sensin. Bir de gülücük ekliyorsun.

CC Zoro'yu yenerdi o sıra. K.haki özürlüsü adam daha şimdi bile kendini basit bir atağa karşı savunamıyor. Eğer Zoro bilmediğimiz farklı bir şekilde solunum yapmıyorsa ortamdaki oksijenİ çektiği sıra Zoro da yenilirdi. Bu kadar basit. Söylemiş olduğum şey büyük ihtimal de budur.

Ben bile ne dediğimi hatırlamıyorum o sıra sen hala şunu dedin bunu dedin şeklinde konuşuyorsun.

Komik olan Luffy'nin tekleyip geçtiği Dev Buz Askerlerine bile Zoro'nun bayılması idi.:D Smile'ı görür görmez topuğu götüne vura vura kaçan adamı o ara çok büyütmekte haklıydınız.

Büyüttünüz büyüttünüz sonrasında balon gibi patladı.

Ferit siz deyip bütün Luffy fanlarını kastediyorsun. O zaman ben de siz deyip siz bütün Zoro fanlarını kastedeyim. Ama olayın başından beri bana yapma dediğini yapan da sensin. Bir de gülücük ekliyorsun.

CC Zoro'yu yenerdi o sıra. K.haki özürlüsü adam daha şimdi bile kendini basit bir atağa karşı savunamıyor. Eğer Zoro bilmediğimiz farklı bir şekilde solunum yapıyorsa ortamdaki oksijene çektiği sıra Zoro da yenilirdi. Bu kadar basit. Söylemiş olduğum şey büyük ihtimal de budur.

Ben bile ne dediğimi hatırlamıyorum o sıra sen hala şunu dedin bunu dedin şeklinde konuşuyorsun.
CC kimi yenerdi hahahaha :hhh:

Bu işin başlangıcı ortada durup durup Zoro fanları böyle böyle derseniz ee karşılığını görürsün. Artı Zoro'nun o sırası ile şu sırası arasında ne fark var bir anlat öğrenelim :bilmem:

Bir de siz ve biz yapmama niye takılıyorsun eğleniyoruz şurada işte yapma böyle şeyler gözünü seveyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık