Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İçki için öldürdüğü adamları kim umursar yahu :D

Valla ben Zoro ve Luffy'nin o dövüşte ön plana çıkacaklarını düşünüyorum :D Tabi ki Luffy daha önde olur ama Zoro da şovunu yapacaktır. Ortada bir Ejderha var sonuçta :D
Wano'daki kanun koruyucuları mesela? İki tane adam öldürülmüş, Hawkins git bak dense...:)

Bir tanecik mi ejderha varmış Wano'da?:) Ah be kötü oldu bu.:( Önce Jack, sonra King, sonra Kaido? Üçlü kombo yapacak herhalde Zoro:)

CC kimi yenerdi hahahaha :hhh:

Bu işin başlangıcı ortada durup durup Zoro fanları böyle böyle derseniz ee karşılığını görürsün. Artı Zoro'nun o sırası ile şu sırası arasında ne fark var bir anlat öğrenelim :bilmem:

Bir de siz ve biz yapmama niye takılıyorsun eğleniyoruz şurada işte yapma böyle şeyler gözünü seveyim.
O zaman kendini ben öyle bir şey demedim git diyenlere söyle diye ayıklamayacaksın. Binbir farklı yorum atılıyor burda. Bazen sırf trol niyetine bazen de başkasını rahatsız etmek için. Bazen de adamın fikirleri ertesi gün değişiyor. Yani şu şunu söyledi bu bunu söyledi ben hep doğru söyledim muhabbeti boş ve asılı yok. 9000 mesajın var gidip hepsini araştırayım istiyorsun herhalde.

Oradan bu yana daha fazla savaşa girdi. CC'nin gücünü öğrendi. Belki bir şeyler değişmiştir. Ama doğru diyon k.haki anlamında bir gelişim görmedik. CC'ye karşı en başta yine bayılırdı.

Tarafların olduğu yerde tüm şartları görmezden gelip sonuca bakamazsın,bu trafiktede böyledir, adliyede ki duruşmada da böyledir..X forumunda hayal ürünü bir şey tartışırkende böyledir, adil değilsin derler adama !.

Hep aynı terane dönüyor yeter la bazıları elini vicdanına koysun, gerçekten vicdanına ama.Soğutuyorsunuz insanı yaptığınız başka bir şey değil..

Yahu Twei,bak aç oku. Ben sadece beklenti kasmıyorum. Korkuyor evet ama Zoro'nun aurasıdan korkuyor. Hayır örneği de var bunun(Sumo, Nami, Chopper vb.) diyorum ki sana. İlk kesildiği yerde Tashigi normal karşılıyor tam arkasını dönüp giderken; Monet'in sesini duyuyor sonra şoke girip olayı anlatıyor. Şoka girdiği kısım kesiş de haki olmaması ve Monet'in o an birleşememesi. Öncesi için yorum yapmayacaktı normalde.
Tashigi normal karşılıyor mu :S Açıp okudum baya ağzı açık kalmış olum kadının. Neyse kardeşim hepimiz kendi gördüğümüzü yorumlayalım her zaman yaptığımız gibi, daha da bana trip atıyor ay gerildim falan deme, manga olm bu neden geirliyorsun.

Biri için olması veya olmaması bu durumu değiştirmiyor,kendisi "biraderim için" dese ne farkeder reis ?
Tamam kardeşim Monet de ölmekten korkmuyor olsun seni mi kırıcam. Gerçek ismi de Mone D. olsun bundan sonra, modaya uyalım.

O zaman kendini ben öyle bir şey demedim git diyenlere söyle diye ayıklamayacaksın. Binbir farklı yorum atılıyor burda. Bazen sırf trol niyetine bazen de başkasını rahatsız etmek için. Bazen de adamın fikirleri ertesi gün değişiyor. Yani şu şunu söyledi bu bunu söyledi ben hep doğru söyledim muhabbeti boş ve asılı yok. 9000 mesajın var gidip hepsini araştırayım istiyorsun herhalde.

Oradan bu yana daha fazla savaşa girdi. CC'nin gücünü öğrendi. Belki bir şeyler değişmiştir. Ama doğru diyon k.haki anlamında bir gelişim görmedik. CC'ye karşı en başta yine bayılırdı.
Orada git ona söyle derken o işi bütün Zoro fanları yapmadı demek istiyorum sen şimdi kalkıp sizin Zoro'dan beklentiniz bilmem nerenin nikahındaydı ama tek darbeye bayıldı desen yok mu diyecem ?

Genel olanı söyle kabul edeyim hiç sıkıntı yok. Bobbin olayı @Densetsu no Samurai'ye özeldi.

Monet de Luffy'i az daha bayıltıyordu ama sonunu gördün herkes Luffy kadar açık verecek diye bir şey yok. Ve o zaman söylenen şey açık bulup bayıltır değil daha güçlüdür olayı. Şimdi değişikleştirme konuyu. Her zaman vardı bunlar Zoro ile ilgili bir durum olunca topluca hareket ediyorsunuz sonra aksi çıkınca da karşıdaki güçsüz oluyor :bilmem:

Son düzenleme:
ashigi normal karşılıyor mu :S Açıp okudum baya ağzı açık kalmış olum kadının. Neyse kardeşim hepimiz kendi gördüğümüzü yorumlayalım her zaman yaptığımız gibi, daha da bana trip atıyor ay gerildim falan deme, manga olm bu neden geirliyorsun.
Twei cidden mi ya? hahahhaa. mükemmel laf soktun he :good: Neye gerildiğimi gayet iyi biliyorsun.

İlk yerde bir kadını kesebildiğine şaşırıyor sonra da normal arkasını dönüp gidiyor. Tam giderken Monet'i duyunca şaşırıp olayı anlatıyor. Bak tam okuyamamış sın git bir daha oku.

Funduska

Tamam kardeşim Monet de ölmekten korkmuyor olsun seni mi kırıcam. Gerçek ismi de Mone D. olsun bundan sonra, modaya uyalım.
Yani ortada açık bir şekilde belli olan bir durumu sanki ben uyduruyormuşçasına cevaplamaya hatta yersiz ve bayağı bir kelime oyunu yapmaya çalışmana xd neyse.
Açıp okudum baya ağzı açık kalmış olum kadının.
En iyisi sen biraz daha oku reis,okudukça açılırsın.

Twei cidden mi ya? hahahhaa. mükemmel laf soktun he :good: Neye gerildiğimi gayet iyi biliyorsun.

İlk yerde bir kadını kesebildiğine şaşırıyor sonra da normal arkasını dönüp gidiyor. Tam giderken Monet'i duyunca şaşırıp olayı anlatıyor. Bak tam okuyamamış sın git bir daha oku.
Kardeşim sen neden herşeyi laf sokma olarak anlıyorsun. Biraz uzaklaş bu tartışmalardan bence.

Herhalde kadını kesebildiğine şaşıracak lan nrye şaşıracak başka :D Monet'in de dona kalma sebebi zaten bu işte aynı şeyi yazıp duruyorum ben sıkıldım ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık