Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulen utanmadınız Kırakeri bile tek başına yendi dediniz hatta hızınızı alamayıp tek attı falan dediniz yatacak yeriniz yok sizin :oleyo2:
Kim dedi tek başına yendi diye? Nami'nin yararı kadar yük olduğu da bariz. Kamazo'nun bile neredeyse Zoro'yu öldürebilecek olduğu evrende sonsuz sayıda Bisküvi Asker yapan Cracker'e karşı Nami'yi korumak her yiğidin harcı değil.:D

Kim dedi tek başına yendi diye? Nami'nin yararı kadar yük olduğu da bariz. Kamazo'nun bile neredeyse Zoro'yu öldürebilecek olduğu evrende sonsuz sayıda Bisküvi Asker yapan Cracker'e karşı Nami'yi korumak her yiğidin harcı değil.:D
Kamazou Zoroya çizik bile atamazdı. Ki atamıyordu da. Gyukimaru yüzünden Zoro hasar aldı. Zoronun da kamazou ile eğlendiği belli. Adam teknik bile kullanmadan saf kılıç sallayarak kamazou ile dövüşüyordu. Tekniğe geçince iş bitti. Siz istiyorsunuz ki Zoro her daim ashura açsın maksimum güçte saldırsın. La pika, hyouzo, hody, surume'ye karşı da en güçlü tekniklerini hala kullanmadı. Bu adam gerek görmüyor. Tavşan avlamak için tüm güç kullanmaya gerek yok.

Ben Jack'i alacağını sanmıyorum zaten şu anlık. İnu ve Neko'nun hakkıdır o. Benim beklentim orada Orochi ile dövüşmesi. Hatta Orochi'nin kişiliğini düşününce onu orada rezil etmesi. Boşuna her yere yayınlandığını düşünmüyorum, sırf Yasu konuşsun diye değildir. Birisi daha demişti, Luffy dışında ilk kez birisi bu kadar öne çıkacak, bir sürü kişi izleyecek. Hatta ben Zoro'nun orada yaptıklarına Hyogo, Ashura Doji gibi kişilerin ve Luffy'nin tepkisini merak ediyorum. Özellikle Luffy'nin ... Bu ikisinin dinamiği bana gerçekten farklı ve bana çok hoş geliyor.

Orochi deme nedenim ise bir çok yönden bağlantıları var. Orochi iki kılıç kullanıcısı, Zoro'da şu an iki kılıç var. Hiyori, Toko ve Yasu bağlantısı var.

Beklenti meselesine bir şey diyemeyeceğim. İsteyen istediği gibi abarttığı gibi isteyen tepkisini verebilir.

Öyle alamaz tabi. Hani dövüşün bile olabileceği kesin değil. Smoker sadece karşılaşabilirler dedi. En uygun rakip orada Orochi gibi. Güçten çok Wano halkına orada bir şey göstermek istiyor gibi Oda. Hatta ben Komurasaki'nin cenazesi yüzünden karşılaşacaklarını düşünüyordum üstüne Yasu'nun durumu eklendi. Oda karakterin hakkını verecekse Zoro bir yere kaybolmadan başkentte gidecektir. Hakkını da vereceğini düşünüyorum.
Valla Orochi dövüşü olsa bile insanlar direkt etkilenmez. Sorgularlar falan. Benim beklentim o ekranlardan Zoro'nun ailesi ile alakalı bir bilgi geçmesi. Tonayasu bununla alakalı bir bilgi verecek bence. Zoro'nun Tonayasu ile o kadar süre dolaşmasını ve Toko ile falan buluşmasını ancak bu şekilde bağlarsa bir anlamı olur. Luffy sevinir ya, hatta 32 diş sırıtır Zoro ile alakalı bir şeyler olduğunda. Ve tabi ki de gurur duyar.

Valla Orochi dövüşü olsa bile insanlar direkt etkilenmez. Sorgularlar falan. Benim beklentim o ekranlardan Zoro'nun ailesi ile alakalı bir bilgi geçmesi. Tonayasu bununla alakalı bir bilgi verecek bence. Zoro'nun Tonayasu ile o kadar süre dolaşmasını ve Toko ile falan buluşmasını ancak bu şekilde bağlarsa bir anlamı olur. Luffy sevinir ya, hatta 32 diş sırıtır Zoro ile alakalı bir şeyler olduğunda. Ve tabi ki de gurur duyar.
Cidden Zoro'da Kral Haki olacak ise uyandırması için en uygun yer orası olabilir. Orochi bence de yeterli gelmez. Sadece halktaki isyan ateşini ateşlemek için uygun olur, onun gerçek karakterini göstererek. Luffy zaten hapishanedeki insanları gazlamaya başladı, Zoro ise halkın arasında kahraman olarak görülebilir. Bakalım merakla bekliyorum, adam da tam zamanında ara verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık