Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En azından Jack seviyesi birini alması lazım o yüzden :D. Orochi tipsiz çıkınca beklenti düştü adamdan. Öncesinde Amiral seviyesiydi.:D Ama ilk izlenim açısından ben de hayal kırıklığına uğradım, Orochi'den bir beklentim kalmamıştı. Ama 9 Kın içindeki herifler bu kadar güçlü çıktıktan sonra Orochi'nin de belli bir seviyede olması gerektiğine vardım. Jack'ten güçlü olma ihtimali var gibi Orochi'nin sen ne diyon?
O tipiyle güçlü olsa ne olur güçsüz olsa ne olur :artiz:

Anladığım kadarıyla yenmesi gerekirse yenebilir karşısında kimin olduğunun bir önemi yok, yenmemesi gerekiyorsa da yenemez. Şu en son olaydaki bayılmadan sonra kasmaya gerek yok kalemin sahibi pek takmıyor böyle şeyleri ben mi takacam :bilmem:

Zoro'nun King'le dövüşeceğini düşünen tek kişiyim galiba burada.:flaugh:

Millet Jack'le savaşsa öpüp başına koyacak durumda ben neye güveniyorsam artık King'e göz diktim. :hhh:

Jack'i ihtimale dahil etmememden mi yoksa Zoro'nun en azından yardımla King seviyesinde birini yenebilmesi gerektiğine inandığımdan mı... Bilemedim şimdi. :bilmem:
Bende King ile dövüşeceğini düşünüyorum. Arc sonuna doğru.

Zoro'nun King'le dövüşeceğini düşünen tek kişiyim galiba burada.:flaugh:

Millet Jack'le savaşsa öpüp başına koyacak durumda ben neye güveniyorsam artık King'e göz diktim. :hhh:

Jack'i ihtimale dahil etmememden mi yoksa Zoro'nun en azından yardımla King seviyesinde birini yenebilmesi gerektiğine inandığımdan mı... Bilemedim şimdi. :bilmem:
Bende King'i alacağını düşünüyorum. Daha doğrusu almasını istiyorum. Sanji'nin de Quuen'i almasını istiyorum. Yardımlı veya yardımsız. Bir Luffy fanı olarak tayfanın kaç arktır bu kadar pasif kalması beni üzüyor. Belki 2-3 ark sonra bu tayfa Raftel'de olacak. Eğer tayfanın sağ kolu bu arkta 3. komutan seviyesi olacaksa Raftel'e gittiklerinde bunlara biraz zor kk tayfası derler.

O tipiyle güçlü olsa ne olur güçsüz olsa ne olur :artiz:

Anladığım kadarıyla yenmesi gerekirse yenebilir karşısında kimin olduğunun bir önemi yok, yenmemesi gerekiyorsa da yenemez. Şu en son olaydaki bayılmadan sonra kasmaya gerek yok kalemin sahibi pek takmıyor böyle şeyleri ben mi takacam :bilmem:
Şekilcisin sen de. Ama haklısın Orochi de evlat olsa sevilmez.:D En büyük hype King ile olur. Ama King baya ağar kaçar öyle böyle torpil kaldırmaz.:D

Bende King'i alacağını düşünüyorum. Daha doğrusu almasını istiyorum. Sanji'nin de Quuen'i almasını istiyorum. Yardımlı veya yardımsız. Bir Luffy fanı olarak tayfanın kaç arktır bu kadar pasif kalması beni üzüyor. Belki 2-3 ark sonra bu tayfa Raftel'de olacak. Eğer tayfanın sağ kolu bu arkta 3. komutan seviyesi olacaksa Raftel'e gittiklerinde bunlara biraz zor kk tayfası derler.
Yardımsız olacağına olanak vermiyorum ben. İkisi de yardımla o ikisini yenecekler diye düşünüyorum.

Yardımsız olacağına olanak vermiyorum ben. İkisi de yardımla o ikisini yenecekler diye düşünüyorum.
Yardım sayesinde hem daha mantıklı olur hem de o seviyeye giriş yaparlar. Bir dahaki düşmanada tek girerler. Ben Zoro ve Sanji'nin King ve Quuen'den önce başkaları ile dövüşeceğini düşünüyorum. Zoro için bu kişi Orochi olur büyük ihtimalle, Sanji içinse Drake uygun bir rakip olur. Ama senin dediğinde gayet olası. Umarım Oda hayal kırıklığına uğratmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık