Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin yorumlarını severim, Zoro ile ilgili bazı yazdıklarını anlıyorum da, ancak sırf güçle ilgisi olmayan konularda bile o yapılamaz deniliyor ya.Yahu Law bizim tayfaya kaptanlık yapamaz denildiği için @Aiden gibi birine Zoro fanı denildi :D İnsanların bazen Zoro ile ilgili her yoruma aşırı tepki verdiklerini düşünüyorum.
İflah olmaz bir Zoro fanıyım, lanet olsun :D

Senin yorumlarını severim, Zoro ile ilgili bazı yazdıklarını anlıyorum da, ancak sırf güçle ilgisi olmayan konularda bile o yapılamaz deniliyor ya.Yahu Law bizim tayfaya kaptanlık yapamaz denildiği için @Aiden gibi birine Zoro fanı denildi :D İnsanların bazen Zoro ile ilgili her yoruma aşırı tepki verdiklerini düşünüyorum.
Teşekkürler öncelikle. Hislerimiz karşılıklı. Ya olay Zoro'nun komutan alıp almaması değil. Bu arkta Zoro ister Jack'i, ister King'i alsın fark etmez. Ama bazen sadece beklenti üzerinden yola çıkıp seride var olan her şeyi unutuyoruz.:) Bak şu an olası iki tane dövüş var diyelim, daha doğrusu iki tane komutanın indirilme ihtimali. Bir tarafta Queen, diğer tarafta Jack. Hadi Queen tarafını salla. Farz edelim ki Zoro, Jack ile karşılaştı. Hani dense ki, ya sadece ön karşılaşma falan olur, amenna diyeceğim. Ama direkt alır denince ben şaşırıyorum gerçekten. Zoro'nun bir kılıcı gitmiş, aynı zamanda tam iyileşmemiş. Diğer tarafta 5 gün döveşebilecek derecede dayanıklı bir taraf var. Bu ikili karşılaşıp Zoro alacak demek bana çok yavan geliyor. Bu işin sadece teknik tarafı.

Bir de hikaye tarafı var. Diyelim ki Ana ya da Luffy Queen'i, Zoro da Jack'i aldı. Peki büyük savaşta ne olacak o adamlar? Bu dövüşleri kısa çizip, ya esas çizimleri son savaşa mı bırakacak. Ya da tam tersi mi olacak. Ya da burda yenilen adamları son savaşta tekrar karşımıza mı çıkaracak? İnsanları bilemem ama ben de çoğunlukla Zoro yorumlarına aşırı tepki veriyorum çünkü çoğunlukla mantık ''Zoro yapar'' şeklinde ilerliyor.:( Beklentilerin sınırı olmuyor, Zoro potansiyelini göstermedi denip bu potansiyelin sınırı olmuyor falan.

Herkesin içinde bir Zoro fanlığı yatıyor zaten. ; )
Bak @Çörekçioğlu Luffy bu dediğine katılıyorum. Jacki al, onu al, bunu al olmamalı. 2 kılıç ile hele Jacki alırsa Oda fena sıvadı denir. Katılıyorum alta
Hani dense ki, ya sadece ön karşılaşma falan olur, amenna diyeceğim. Ama direkt alır denince ben şaşırıyorum gerçekten. Zoro'nun bir kılıcı gitmiş, aynı zamanda tam iyileşmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık