Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünde yazdım, tekrar yazacağım; Law'ın çapı Zoro'dur, Sandi'dir bu tarz kişilere emir vermeye yetmez. Müttefik olmak demek kaptanı olmak demek değil. Luffy'nin müttefiklik anlayışı bile dost olmak üzerine kurulu. Asıl Law geri bassın da tayfasını korusun önce.

hepsinden daha zeki ve ihtiyatlı.zoroya kaptnlık yapcak kalibre yok yanlış bir tabir.normal bi ittifakta değiller.bu ittifakın 2 lideri var.Biri Law biri Luffy.Biri bütün planı yapar diğeri de uygulamada büyük pay sahibi olur.Aslında Hasır Şapkaları da yönlendiren Law
Plan yapma başka emir komuta zinciri başka. Bizim tayfada da Luffy plan yapmıyor.

ünde yazdım, tekrar yazacağım; Law'ın çapı Zoro'dur, Sandi'dir bu tarz kişilere emir vermeye yetmez. Müttefik olmak demek kaptanı olmak demek değil. Luffy'nin müttefiklik anlayışı bile dost olmak üzerine kurulu. Asıl Law geri bassın da tayfasını korusun önce.
Aynen öyle. Buna gerçekten inanan var mı ya? Law kim de emir verecek? Herkesin bir kaptanı olur. Ne Luffy öyle bir şey der ne de Özellikle Zoro olmak üzere diğerleri başkasından emir alır. Harbiden anlamsız şeyler söyleniyor ya :D

Dünde yazdım, tekrar yazacağım; Law'ın çapı Zoro'dur, Sandi'dir bu tarz kişilere emir vermeye yetmez. Müttefik olmak demek kaptanı olmak demek değil. Luffy'nin müttefiklik anlayışı bile dost olmak üzerine kurulu. Asıl Law geri bassın da tayfasını korusun önce.
Dün olsa on saat tartışırdım senle belki ama bugün gördük ki haklısın.
Müttefik tayfa işkence görürken biri dönüp yatan, öbürü dedikodu yapan bir tayfadan bahsediyoruz.
Bunlarla ittifak falan kurulmaz ki Luffy varken yokken diye tartışalım.
Hata Law'da Yonkou karşısına çıkarken sırtını bunlara dayıyor.

Olay emirden geçmediği gibi lawın da öyle bir derdi yok bence. Mantıkla hareket eden biri olduğu için planın en az hasarla atlatılma yöntemi üzerinde duruyor. Kimse de hayır demiyor zaten. Zoro he diyorsa lawa lawı kaptan olarak gördüğü için değil luffy ona güvenip ortak ettiği içindir.

Olay emirden geçmediği gibi lawın da öyle bir derdi yok bence. Mantıkla hareket eden biri olduğu için planın en az hasarla atlatılma yöntemi üzerinde duruyor. Kimse de hayır demiyor zaten. Zoro he diyorsa lawa lawı kaptan olarak gördüğü için değil luffy ona güvenip ortak ettiği içindir.
Ben de bunu diyorum da işte Zoro'nun karizması çizilir ya Luffy'den başkasının dediğini yaparsa o yüzden müttefikliğin tanımını büküyoruz.
Ama önemi yok artık. Ortada gerçek bir ittifağın olmadığı durumda bunlar boş sözler.

İttifak kurup plan yapmak, fikir alış verişi yapmak ayrı ( O zaman Luffy de mi,Law dan emir alıyor?) emir almak ayrı. Yardımcı kaptan diye bir şey boşuna yok herhalde. O zaman Luffy gidince başka yerde kim kaptansa onun sözünü dinlesinler mantığa bak.

Katılıyorum.

Dün olsa on saat tartışırdım senle belki ama bugün gördük ki haklısın.
Müttefik tayfa işkence görürken biri dönüp yatan, öbürü dedikodu yapan bir tayfadan bahsediyoruz.
Bunlarla ittifak falan kurulmaz ki Luffy varken yokken diye tartışalım.
Hata Law'da Yonkou karşısına çıkarken sırtını bunlara dayıyor.
Yalnız bu dediğinle benim dediğimin bir alakası yok bence.

Law o konuda son derece haklı. Tayfası isterse söylemiş olsun, isterse başka şey olsun kurtarması gerekiyor. Sonuçta ihanet etmediler. Shinobu'ya da yüklenilmesi gereksiz. Sonuçta Law'ı ve tayfasını tanımıyor, üstüne 20 senedir birikmişlik var. Orada Kanjuro'dan önce bizimkilerin devreye girmesi gerekiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık