Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de bunu diyorum da işte Zoro'nun karizması çizilir ya Luffy'den başkasının dediğini yaparsa o yüzden müttefikliğin tanımını büküyoruz.
Ama önemi yok artık. Ortada gerçek bir ittifağın olmadığı durumda bunlar boş sözler.
Baksana nami kezosu hemen yirmi yıldır bekliyorlar ayağı yapıyor. Çok değişti bu nami çok. İşkenceye üç saniye dayanırdım diye geyik yapıyorlar bir de. Seriyi yapan oda olmasaydı görürdüm ben nasıl işkence gördüklerini. Yok yav bu iki yıl kimseye mental anlamda bir şey katmamış çok can sıkıcı bu

Haksız olsa ne olacak tayfasını koruyamamış adam :D Ve bizim tayfaya kaptanlık yapması bekleniyordu
Zoro'nun da dediği gibi; bir tayfanın, bir kaptanı olur. :at:
Law'ın kaptanlık becerisi yüksek olsaydı, tayfasında Usopp seviyesi bir adam olurdu. :ehe:
Aynen öyle. O adamlar Luffy'e inandılar başkasına değil. Hele ki Zoro adam zaten, Luffy başkasına ezilince kuduruyor sinirden bir de başkasından emir alacakmış işe bak :D
Gereksiz tartışmalar ya. Halbuki Zou'da net olarak görülmüştü.

Yalnız bu dediğinle benim dediğimin bir alakası yok bence.

Law o konuda son derece haklı. Tayfası isterse söylemiş olsun, isterse başka şey olsun kurtarması gerekiyor. Sonuçta ihanet etmediler. Shinobu'ya da yüklenilmesi gereksiz. Sonuçta Law'ı ve tayfasını tanımıyor, üstüne 20 senedir birikmişlik var. Orada Kanjuro'dan önce bizimkilerin devreye girmesi gerekiyordu.
Alakası var çünkü ben orada senin dediğinle neden tartışmayacağımı söylüyorum.
Ortada müttefiklik yok ki tartışayım diyorum. Law'ın ve tayfasının tek taraflı güveni ve bağlılığı var sadece. Bu durumda tabi Law'ın dediğinin bir anlamı olmaz tayfada.
Kaptanlık, müttefiklik falan boş muhabbet.

Baksana nami kezosu hemen yirmi yıldır bekliyorlar ayağı yapıyor. Çok değişti bu nami çok. İşkenceye üç saniye dayanırdım diye geyik yapıyorlar bir de. Seriyi yapan oda olmasaydı görürdüm ben nasıl işkence gördüklerini. Yok yav bu iki yıl kimseye mental anlamda bir şey katmamış çok can sıkıcı bu
Hiç kızmıyorum ona. Suç Law'da. Bu tipler için tayfanı bir başına bıraktın sen.
Şimdi hasır şapkalar banyolarda dedikodu keyfi yaparken Bepolar öldüresiye işkence görür tabi.
Sorsan beraber Yonkou'yla savaşacaklar.

Ekleme: Aha Law'a da bilenmeye başladım. Bakalım önümüzdeki haftaya kadar k olacak benim sinir katsayım.

Alakası var çünkü ben orada senin dediğinle neden tartışmayacağımı söylüyorum.
Ortada müttefiklik yok ki tartışayım diyorum. Law'ın ve tayfasının tek taraflı güveni ve bağlılığı var sadece. Bu durumda tabi Law'ın dediğinin bir anlamı olmaz tayfada.
Kaptanlık, müttefiklik falan boş muhabbet.
:alkis::alkis: Senin genel yorumlarında var tabi ama özellikle Law hakkında yaptığın yorumlarına çokça katılıyorum. Ah bide bu adamın değerini bilmezler.

Hiç kızmıyorum ona. Suç Law'da. Bu tipler için tayfanı bir başına bıraktın sen.
Şimdi hasır şapkalar banyolarda dedikodu keyfi yaparken Bepolar öldüresiye işkence görür tabi.
Sorsan beraber Yonkou'yla savaşacaklar.
Ya bu tayfanın kaptanının arkadaşları yüzünden sürekli başı belaya girmiş. Hiçbir tayfa arkadaşları sebebiyle bu kadar şey yaşamamıştır. Daha bir ark önce sanjiyi almak için koskoca yonkounun adasına gidildi ve o sığırlardan biri de oradaydı o sırada. Bunu bilmelerine rağmen artık dost oldukları birinin arkadaşları can verirken tepkisiz kalıyorlar. Tayfada luffy yokken kalkıp Wano'ya gittiler kime güvenerek? Law bu zamana kadar vallahi iyi sabretmiş. Senin arkadaşın kurtarılacağı zaman tamam benimkine sıra geldi mi auwwww.

Cidden öyleydi o dengesizden öyle bir şey beklemiyor insan. Law on numara adam ya. Sen gel koskoca marineforddan adamı al ameliyat et hayata döndür. Punk hazard ile birlikte tayfaya her türlü desteği ver sonra böyle saçma tiplerle muhatap ol. Rte nin deyimiyle sen kimsin yaa? Defol git mağarana. Bi de shinobiymiş. O vücut şekliyle nasıl shinobi oluyor onu da anlamadım
Şu Wano halkı, samurayları, ninjalarıyla dillerden düşmeyecek kadar yıkıklık içinde. Koca koca taşlara tarih yazan milletin torunlarının düştüğü hale bak.
Law forumda da aynı tepkiyi görüyor maalesef.
Law: Savaşmadan 2 dk durun. Şurada dolunaya 1 hafta kaldı. Gereksiz savaşlardan kaçının.
Forum: Zehaha. Korkak, karrııı gibi karakter. #Lawölsünartık #Poşeteölüm
Zoro: Ahh savaşa kadar dikkat etmem gerekiyordu. Hata yaptım.
Forum: <3 Adamlık<3 Adammmmm. #BugünZoroiçinneyaptın? #Birdelinişivarkelebekgörseömrüuzar

Şu Wano halkı, samurayları, ninjalarıyla dillerden düşmeyecek kadar yıkıklık içinde. Koca koca taşlara tarih yazan milletin torunlarının düştüğü hale bak.
Law forumda da aynı tepkiyi görüyor maalesef.
Law: Savaşmadan 2 dk durun. Şurada dolunaya 1 hafta kaldı. Gereksiz savaşlardan kaçının.
Forum: Zehaha. Korkak, karrııı gibi karakter. #Lawölsünartık #Poşeteölüm
Zoro: Ahh savaşa kadar dikkat etmem gerekiyordu. Hata yaptım.
Forum: <3 Adamlık<3 Adammmmm. #BugünZoroiçinneyaptın? #Birdelinişivarkelebekgörseömrüuzar
#Poşeteölüm güzelmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık