Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooo hoş geldin reis nerelerdesin yav :D Nşye şaşırmadım acaba Erkan işte hahahaa :D Sanji, Rayleigh’e benziyor diyen de o muydu? Hahaha
Biz bi ara uzun uzadıya konuşmuştuk, vardır eski genel tartışmalarda bi yerde; Ray Sanji ve Zoro karışımı bi karakter tasarımına sahip demiştik en son. Benzerlikler anlatılmıştı ve gayet de makul bi düşünce.
Bizim tayfada ikinci adam Zorodur lafım yok ama Rayin Sanjiyle benzer taraflarının olması bu konuyla alakasız. Luffy de Rogera benzer yönleri olsa da bazı noktalarda farklı bi karaktere sahip, yöntemleri aynı olmayabiliyor. Bunlar normal şeyler.
He Sanji Zorodan daha iyi bi karakterdir orası ayrı bi mesele ;)

Biz bi ara uzun uzadıya konuşmuştuk, vardır eski genel tartışmalarda bi yerde; Ray Sanji ve Zoro karışımı bi karakter tasarımına sahip demiştik en son. Benzerlikler anlatılmıştı ve gayet de makul bi düşünce.
Bizim tayfada ikinci adam Zorodur lafım yok ama Rayin Sanjiyle benzer taraflarının olması bu konuyla alakasız. Luffy de Rogera benzer yönleri olsa da bazı noktalarda farklı bi karaktere sahip, yöntemleri aynı olmayabiliyor. Bunlar normal şeyler.
He Sanji Zorodan daha iyi bi karakterdir orası ayrı bi mesele ;)
Yav olsun olmasın demiyorum ama konunun açılış amacı için dedim ben. Açılış amacı Sanji, Ray'e daha çok benziyor işte onun yerini o temsil ediyor falan demeye getirmek içindi sanırım. Yoksa benzesin herkes birbirine beni ilgilendirmez ki :D

Sanji eziğin tekidir, Zoro'nun tırnağı etmez :D

Yav olsun olmasın demiyorum ama konunun açılış amacı için dedim ben. Açılış amacı Sanji, Ray'e daha çok benziyor işte onun yerini o temsil ediyor falan demeye getirmek içindi sanırım. Yoksa benzesin herkes birbirine beni ilgilendirmez ki :D

Sanji eziğin tekidir, Zoro'nun tırnağı etmez :D
Tırnağı kırılsa bayılacak adamla Sanji Reisi yarıştırmayın, üzülürsünüz :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık