Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boooömm headshot yapmışsın sknxjdjs

Hacı uğraşmak istemiyorsun zaman kaybı olduğunu bildiğin için ama bu pervasızlığı, umursamazlığı Luffy fanları bir şey diyemediye yoruyorlar. Haki konusundaki tutarsızlık gözler önündeyken hala gevezelik yapacak varsa buyursun yapsın zaman kaybı olduklarını herkes biliyor :D
Aynen öyle de işte farz oldu artık. Bir yerden bir şeyler bulunup ortaya atılıyor sanki her şeyi kanıtlıyormuş gibi davranılıyor. Durum ortada. Buraya başka şeyler de atardım. Luffy ve Zoro daha o taştan demirden kafesi kıramazken, Sanji kocaman bir kaya kütleyi parçalıyor. Sonra aynı yerde Luffy'nin yumrukla kaya parçaladığını görüyoruz. Arlong'a kaya kırmak için sivri dişe ihtiyacım yok diye ayar çekiyor.

Bence çeliği kesmek için illa haki şart olmayabilir. Saf kılıç tekniği ile de kesilebilmeli.
Bu ne kadar güçlü olduğunla ilgili. Zoro şu an çeliği kılıcı temas etmeden, kılıcının oluşturduğu kuvvetle kesiyor. Balıkadam adasındaki tatsu maki tekniğiyle. Ama Arabasta'da aynı teknikle çeliği kesemez. O zamanki gücüne ek olarak haki lazım. Nitekim Daz'ı da hakiyle kesiyor.

O zaman siyahlığı görürdük herhalde.

İlla ki yapacaktır ama bu öyle üst seviye bir kaplama olacağını zannetmiyorum. Yapması gereken kişiler yapıyor zaten çok fazla beklentiye girmemek gerek.
Bilmiyorum ya. Oda nasıl işlemek istiyorsa öyle gösterecektir. Tutarsızlığın kitabını yazmış adam baksana. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık