Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zırh hakisi. Kaslar sertleşiyor.
O zaman siyahlığı görürdük herhalde.
Ben bunu Oda'nın yetersizliği olarak görüyorum. Aynı muhabbeti k.haki'de de yapıyor. İşine geldiği yerde kullandırıyor. Şu bölüm olmasa insanlar Luffy'nin geleceği görebildiğinden şüphe eder hale gelmişlerdi. Ben takılmıyorum o yüzden.

Kılıçtan taşanları üzerine serpiştirse yeter ona. :flaugh:
İlla ki yapacaktır ama bu öyle üst seviye bir kaplama olacağını zannetmiyorum. Yapması gereken kişiler yapıyor zaten çok fazla beklentiye girmemek gerek.

Devrim ordusu komutani Morley , Queen ile kıyaslayınca çok ezik kaldı bu bölüm hayal kırıklığı yaşadım biraz.

O zaman siyahlığı görürdük herhalde.
Eğer tırpanın yardığı kaslara uygulamışsa görülmeyebilir. Darbeyi aldı, engelleyemedi, engelledi. Sonrasında tırpanı vermemek için böyle bir şey yapmış olabilir.
Gözlem hakinin türleri var, belki zırh hakisinin de türleri vardır ve Zoro'nun kullandığı farklı bir türdür.
Ben Zoro'nun haki kullanımında pek bilinçli olduğunu düşünmediğimden, bu farklı türü haki olduğunu bilmeden kullanıyordur ve belki o yüzden de siyahlık çıkmıyordur.

Eğer tırpanın yardığı kaslara uygulamışsa görülmeyebilir. Darbeyi aldı, engelleyemedi, engelledi. Sonrasında tırpanı vermemek için böyle bir şey yapmış olabilir.
Gözlem hakinin türleri var, belki zırh hakisinin de türleri vardır ve Zoro'nun kullandığı farklı bir türdür.
Ben Zoro'nun haki kullanımında pek bilinçli olduğunu düşünmediğimden, bu farklı türü haki olduğunu bilmeden kullanıyordur ve belki o yüzden de siyahlık çıkmıyordur.
Dostum bu dediğin çok saçma geliyor yani yara alan bölgeyi sıkarak çıkmasını engellemiştir diyebiliriz tırpanı soktuktan sonra çekerken parçalamak için kullanıyordur ama gücü yetmemiştir diyebiliriz ama deri altına haki basmak çok saçma durmuyor mu sence?

Dostum bu dediğin çok saçma geliyor yani yara alan bölgeyi sıkarak çıkmasını engellemiştir diyebiliriz tırpanı soktuktan sonra çekerken parçalamak için kullanıyordur ama gücü yetmemiştir diyebiliriz ama deri altına haki basmak çok saçma durmuyor mu sence?
Zoro'dan beklerim desem. :oleyo2:
Ben onun haki olayının, Luffy ve Sanji'de olduğundan daha farklı olduğunu hissediyorum. Kafamda yaşadıklarını bir şeye oturtmaya çalıştığımda öyle bir sonuca varıyorum. Belki verdiğim örnek ya da yorumlama şeklim yanlıştır ama farklı olduğunu düşünüyorum yine de.

Alakası yok. Zoro bildiğin düz kesti Monet ise korktuğu için bir süre toparlanamadı.
Logia birine uygulayacağın düz saldırı o kişi bilincinde olsun olmasın etki etmez.

Şu sahne geleceği görmeye benziyor.:D

Aynı arc içinde iki olay.

Zoro demiri kesemiyor.

Luffy ağzıyla demir, çelik? kırıyor.

Sonrasında kafesteki demire aynı etkiyi bir daha yapamıyor.

Zoro ve Luffy'nin yapamadığını aslan yapıyor.

Kaptan Kuro'yu o moda girdiğinde görülemediği söyleniyordu. Luffy ardına bile bakmadan yerini bulup vuruyor.

Krieg kızıyor ve asıl moda giriyor. O mod'ta başta Luffy bile ne olduğunu anlamıyor. Kendi adamlarını kestiğini gören Luffy sinirleniyor.

Krieg'in kendi çeliği hakkındaki görüşleri.:D

Luffy'nin o çeliği parçalayışı.

Bu kadar işsizlik yeter.:D Başka sahneler de bulabilirsiniz isterseniz. :D İstediğiniz sonucu da çıkarın burdan size kalmış.

Zoro demiri kesemiyor.

Kaptan Kuro'yu o moda girdiğinde görülemediği söyleniyordu. Luffy ardına bile bakmadan yerini bulup vuruyor.

Krieg kızıyor ve asıl moda giriyor. O mod'ta başta Luffy bile ne olduğunu anlamıyor. Kendi adamlarını kestiğini gören Luffy sinirleniyor.

Bu kadar işsizlik yeter.:D Başka sahneler de bulabilirsiniz isterseniz. :D İstediğiniz sonucu da çıkarın burdan size kalmış.
Boooömm headshot yapmışsın sknxjdjs

Hacı uğraşmak istemiyorsun zaman kaybı olduğunu bildiğin için ama bu pervasızlığı, umursamazlığı Luffy fanları bir şey diyemediye yoruyorlar. Haki konusundaki tutarsızlık gözler önündeyken hala gevezelik yapacak varsa buyursun yapsın zaman kaybı olduklarını herkes biliyor :D

Zoro'dan beklerim desem. :oleyo2:
Ben onun haki olayının, Luffy ve Sanji'de olduğundan daha farklı olduğunu hissediyorum. Kafamda yaşadıklarını bir şeye oturtmaya çalıştığımda öyle bir sonuca varıyorum. Belki verdiğim örnek ya da yorumlama şeklim yanlıştır ama farklı olduğunu düşünüyorum yine de.

Logia birine uygulayacağın düz saldırı o kişi bilincinde olsun olmasın etki etmez.
Etki etmedi zaten? Zoro'da korktuğu için bir kaç saniye afalladı işte. Sonra eski haline döndü.

Zoro demiri kesemiyor.

Bu arada Mr 3 ün kopyalarından direkt Mr3 bulması gözlem haki kaynaklıdır.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık