Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MF'de kokanın daha k si tasarlanmadığından göremedik. Ama şimdi kullanırlarsa da "E MF'de niye kullanmadınız?" deme hakkı doğuyor One Piece haterlarına.
Bununla ilgili şey diyen vardı. Koka kullanmadılar çünkü koka zayıf olanların hakisi. Çok gucsuzlere karşı kullaniyorlar. Güçlüler görünmez haki kullanıyor diye xd

Tasarlanmadi hacı. Basit. Çok sorgulamamak lazım neden yok diye. Batmaz bana

Bununla ilgili şey diyen vardı. Koka kullanmadılar çünkü koka zayıf olanların hakisi. Çok gucsuzlere karşı kullaniyorlar. Güçlüler görünmez haki kullanıyor diye xd

Tasarlanmadi hacı. Basit. Çok sorgulamamak lazım neden yok diye. Batmaz bana
Ben de sorun yapmam açıkçası, 20 yıllık seri, elbet kusurlar olacak. :D

Vista ve Jozu şu ortamda çok iş yaparlardı bizim tarafta. Marco'nun gelmesini ben de çok istedim ama gelmeyeceğini söyledi.

Belki bir sürpriz olur, bakalım.
Tam olarak gelmeyeceğini mi söyledi sanki burası şu an saldırıya uğrayabilir tarzında bir şey demişti. Sonradan gelme ihtimali mevcut sanki hala

Güç dengesi mesela, iki yıl önce de yoktu. Mr. 3'ü yenemeyen kişiler, bir iki arc sonra daha güçlüleri yendi. Luffy, Lucci'den tek yemişti mesela. Sonra dövüşürken Gear'sız moduyla bile Lucci'yi tutabilmeye başladı.

Diğer şeyler için birçok kişi rahatsız evet. Ama Oda şey düşünüyor. Onları seriye bağlayan bir sürü gizem var. Çok uzun süredir de okuyorlar. O yüzden bırakamazlar zaten.

Biraz da öyle. Ama son zamanlarda ne okuduğum bölümden zevk alıyorum ne de başka bir şey. Serinin şu halini görünce sadece canım sıkılıyor. :(
Bana düşmez ama bence güç dengelerine kızıp mangayı okumayı bırakmayı düşünmemelisin. Öyle bir şey neredeyse hiç olmadı seride. Burada öyle seviyeler falan tartışılıyor ama Oda'nın çok az umrunda bence. Hikaye için ne olması gerekiyorsa o oluyor. Bu yüzden Op hikaye ve tema olarak yeterince doyurucu. Ama bir hxh veya berserk etmez tabi.

Bana düşmez ama bence güç dengelerine kızıp mangayı okumayı bırakmayı düşünmemelisin. Öyle bir şey neredeyse hiç olmadı seride. Burada öyle seviyeler falan tartışılıyor ama Oda'nın çok az umrunda bence. Hikaye için ne olması gerekiyorsa o oluyor. Bu yüzden Op hikaye ve tema olarak yeterince doyurucu. Ama bir hxh veya berserk etmez tabi.
Ya güç dengelerine ben de bir yere kadar tamam dedim de, senaryo için kişilerin karakterleri ile bile oynuyor. En basitinden Sanji o suit'i hiç giymezdi mesela. Luffy hapiste iken tayfa bu kadar rahat olmazdı ya da.

Dediğim gibi, onun haricinde de başka şeyler daha var. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık