Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Weevil gerçekten de Beyazbıyık'ın oğlu olabilir.
Teorimi burada da yazayım. Detayları pek hatırlamıyorum, tarihsel olarak imkansız şeyler yazıyor olabilirim.

Beyazbıyık oğlunun öldüğünü sanar, eşi ise buna inanmaz bir takım şeyler olur ve yolları birbirlerinden ayrılır. Kafayı dağılan ailesine takan Beyazbıyık'ın sahip olmak istediği tek şey ailedir bundan sonra.

Öldü sanılan çocuk bazı ameliyatlar sonucu hayata döner. Dikiş izleri buna kanıt sayılabilir. Hayati yerlerde dikiş izleri olması da cabası. Bütün bu olaylardan sonra ise kafayı yiyen ve sağlıklı düşünemeyen anne görüyoruz. Bunca zaman sonra ortaya çıkan oğul için ise şunu diyebilirim. Tedavi için bu kadar beklenmiş olabilir. Beyni ve vücudu farklı gelişmiştir, sonra birbirine monte edilmiştir.

Bu kadar salak olmasının nedeni ise bugünlere kadar bir şey öğrenmemiş olmasıdır. Tüpün içinde büyüdüğü gözükse, şaşırmam.

Teorimi burada da yazayım. Detayları pek hatırlamıyorum, tarihsel olarak imkansız şeyler yazıyor olabilirim.

Beyazbıyık oğlunun öldüğünü sanar, eşi ise buna inanmaz bir takım şeyler olur ve yolları birbirlerinden ayrılır. Kafayı dağılan ailesine takan Beyazbıyık'ın sahip olmak istediği tek şey ailedir bundan sonra.

Öldü sanılan çocuk bazı ameliyatlar sonucu hayata döner. Dikiş izleri buna kanıt sayılabilir. Hayati yerlerde dikiş izleri olması da cabası. Bütün bu olaylardan sonra ise kafayı yiyen ve sağlıklı düşünemeyen anne görüyoruz. Bunca zaman sonra ortaya çıkan oğul için ise şunu diyebilirim. Tedavi için bu kadar beklenmiş olabilir. Beyni ve vücudu farklı gelişmiştir, sonra birbirine monte edilmiştir.
WB yetimdi. Aile hasreti oradan geliyor.

Zoro aslında iki senelik eğitimde Mihawk'ı yenmiş. Water 7'da yaptığı gibi Mihawk'ın kılıcının lanetini de üzerinde denemek istemiş, kılıcı yükseğe fırlatmış ve kılıç gözünü almış... Al lan zaten beğenmedim ben neremde taşıycam, nasıl kınından çıkarıcam bu kılıcı demiş geri vermiş Mihawk'a.

Diğer kılıçları da kendisi karartacakmış işte taşan hakisiyle. Kuina'nın emanetini karartırsa yazıklar olsun.
Kılıcı kara olanın bahtı da kara olurmuş!

Sizce şu andaki Zoro vs Katakuri ne olur?
Hala aynı şeyi döndürmek istemiyorum ama ciddi bir dövüşünü görmek lazım Zoro'nun. Eski dövüşlerinden örnek alırsak kolay kolay inmeyen bir Zoro var. Katakuri de Luffy'i bin kere yere serse de Luffy kalkmıştı fakat dövüşten çekilmek zorunda da kalmıştı bi kere. Yani Zoro için de bu mümkün dövüş boyu dayanmak. Zoro'nun dövüş içinde alışma ve gelişme süreci önemli. Aşırı hızlı ve k.hakisini uplamış Luffy'e bile kısa sürede alışan bi Katakuri var. Bi kere Luffy'nin düştüğü durumlara bak, herif yumruk atacağını görüp omzuna vuruyor, ayağa kalkacağını görüp tekrar yere indiriyor, 10 atağından sıyrılsan yine geleceği görüp açığını buluyor bi darbe alıyorsun her türlü. Ancak aşırı hızlı olunca ve şaşırtınca bedenini katıyken yakalayıp hasar veriyorsun falan. Acayip zor bi mücadele olur, sonucu kayıp veya belirsiz şimdilik bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık