Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fark ettiniz mi Zoro görünmez zırhla hakili slashlar atabilirken (Monet'e attığı hamamböceği küçüklüğünde atak bile ne kadar tehlikeli) Luffy daha yeni yeni denemeye başladı o da çöpler üstünde, yüklenerek denemesine rağmen üstüne bir de bocaladı. Herhalde Oda bize bir şey anlatmaya çalışıyor.

Bomb has been planted :ehe:
Mihawk farkı.

Kılıç kılıca baka baka kararır.
-Roronoa Zoro​
Kılıç kalkan yol alır :(
Zoro aslında iki senelik eğitimde Mihawk'ı yenmiş. Water 7'da yaptığı gibi Mihawk'ın kılıcının lanetini de üzerinde denemek istemiş, kılıcı yükseğe fırlatmış ve kılıç gözünü almış... Al lan zaten beğenmedim ben neremde taşıycam, nasıl kınından çıkarıcam bu kılıcı demiş geri vermiş Mihawk'a.

Diğer kılıçları da kendisi karartacakmış işte taşan hakisiyle. Kuina'nın emanetini karartırsa yazıklar olsun.
Zoro artık Mihawktan güçlü birini bekliyormuş. :/

Weevil gerçekten de Beyazbıyık'ın oğlu olabilir.
Weevil sanki Newgate'in ölmüş oğlu yada babası olabilirmiş gibi.
Zephyr'ı sormamın nedeni de şuydu aslında. Sol kolunda kopma izi var tıpkı boynu ve kafasının sol tarafı gibi. Lakabı Kara Kol olan adamın kolunu bir şekilde kullanmak için koparmış olabilirler mi diye düşünüyordum.

Fark ettiniz mi Zoro görünmez zırhla hakili slashlar atabilirken (Monet'e attığı hamamböceği küçüklüğünde atak bile ne kadar tehlikeli) Luffy daha yeni yeni denemeye başladı o da çöpler üstünde, yüklenerek denemesine rağmen üstüne bir de bocaladı. Herhalde Oda bize bir şey anlatmaya çalışıyor.

Bomb has been planted :ehe:
Millet Luffy'nin ilerden gittiğini zannederken ne kadar da harika bir yere değindin. Zoro Luffy'nin yapmaya çalıştığını 200 bölüm önce yapmış zaten heyyy gidi  :fool: Çağırın oradan bi' Zoro kaptanına bişeyler öğretsin :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık