Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi trollüyorsun ha hemen kıvırma lafları falan o laflar ilk senden çıkıyorsa var birşeyler. :/
Luffy koka basmadıysa yaralanacak elbet saldırıyı aldığında.Kaido,Mom gibi bedeni mi var yada Shanks seviyesinde görünmez zırhı.Bellamy bile denk getirince kan alırken çivi mi yaralamayacak.Hody kan alırken falan geçelim bunları yüceltilecek yerler bunlar değil.
Trollemiyor gayet doğru söylemiş. Balıkadam adasındaki Luffy ile Totland'daki Luffy arasında bile net haki seviyesi farkı var. Hody ve Bellamy'nin saldırılarıyla şunları bir tutamaz kimse.

Trollemiyor gayet doğru söylemiş. Balıkadam adasındaki Luffy ile Totland'daki Luffy arasında bile net haki seviyesi farkı var. Hody ve Bellamy'nin saldırılarıyla şunları bir tutamaz kimse.

Bundan bahsetmiyorum.Kraker göstere göstere vuruyor Luffy de koka basıp önlem alıyor koluna karnına falan.Koka basmadığı zaman çivinin yaralayacağını söylüyorum.Koka varken bile Bellamy'nin yumrukları kan aldı biliyorsun.

Şu sahnelerden b.hakide gelişti sanma.Bellamy'nin saldırıları tam isabet doğrudan vurdu ve Bellamy de koka kullanıyordu hemde tüm meyve gücüyle en kötü yerden vurarak.Bu saldırılarda silahlanma koka şeklinde yok en fazla görünmez zırh vardır düz kılıç var.O kadar etkilemez tabii sonuçta bilerek almıyor o da var.Birde bu sayfada asıl içinde olduğu zırhla mı yapıyordu kraker ?

Bundan bahsetmiyorum.Kraker göstere göstere vuruyor Luffy de koka basıp önlem alıyor koluna karnına falan.Koka basmadığı zaman çivinin yaralayacağını söylüyorum.Koka varken bile Bellamy'nin yumrukları kan aldı biliyorsun.

Şu sahnelerden b.hakide gelişti sanma.Bellamy'nin saldırıları tam isabet doğrudan vurdu ve Bellamy de koka kullanıyordu hemde tüm meyve gücüyle en kötü yerden vurarak.Bu saldırılarda silahlanma koka şeklinde yok en fazla görünmez zırh vardır düz kılıç var.O kadar etkilemez tabii sonuçta bilerek almıyor o da var.Birde bu sayfada asıl içinde olduğu zırhla mı yapıyordu kraker ?
Koka basılmazsa tabii ki hasar alınır. Bunun neyini tartışıyorsunuz ki? :/

O sahnelerden pekala b.hakisinin geliştiğini söylerim. Bellamy kim ki koskoca Cracker'ın isimli saldırısından daha etkili bir saldırı yapsın? Bu arada evet, içinde olduğu zırhla yapıyor bu saldırıyı.

Yorgunluğu arttıkça açtığı odanın büyüklüğü düşüyor düştükce saldırı gücü de düşüyor gel gelelimki bu yaptığı saldırı bir bıçak saplıyormuş gibi gözüküyor

burda gözüktüğü gibi eliyle itcikde dof inliyor fiziksel olarak daha iyi bir haldeki Law bu saldırıyı yapsa tesiri daha büyük olurki Lawında yüz ifadesine bakınca saldırıyı yaparken zorlandığını görürsün.Yani bu Lawın beline taktığı bir silah tetiğe bas öldürsün gibi bir saldırı değil kendi yeteneği ile yaptığı her saldırı yoruyor bu adamı sadece Room olarak değil fiziksel olarakta güçlü olması lazımki daha büyük saldırılar yapabilsin.Umarım anlamışsındır.
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-781.html

Animede ne olduğunu bilmiyorum.İlgilenmiyorum da.Ben manga üzerinden tartışırım.Buyur burada manga var.Law bizzat kendi ağzı ile bu teknik seni içeriden yok edecek diyor.Radyasyon tarzı bir etkisi var.Saldırıyı aldığı bölgede kesik delik benzeri bir şey de yok.Saplama gibi bir durum geçerli değil.O sahnelerdeki kan ağızdan geliyor.Senin dediğin gibi saplama olsa karın bölgesinde kesik olurdu.Bakıyoruz o da yok.Demek ki fiziksel gücün önemi yokmuş.Çünkü bir şey saplamıyorsun.

Koka basılmazsa tabii ki hasar alınır. Bunun neyini tartışıyorsunuz ki? :/

O sahnelerden pekala b.hakisinin geliştiğini söylerim. Bellamy kim ki koskoca Cracker'ın isimli saldırısından daha etkili bir saldırı yapsın? Bu arada evet, içinde olduğu zırhla yapıyor bu saldırıyı.
Valla bilmiyorum bende niye tartıştığımızı çiviyi yiyecek lastiğe işlemeyecek düşüncesi var herhalde koka olmayınca.

O mantıkla sahneler işlemiyor işte bu seride.Ha karakterlere verilen değer açısından güçlerini yorumlayabilirsin ama sahneler olmuyor malesef.Olay haki ve yaralama olunca sadece sertliğe bakıyor.Kılıcın sertliği Luffy'nin kokasından düşük.Kraker kılıca basmamış bu yüzden de en fazla uçuruyor kesemiyor.Bellamy ise kendi de aynı sertlikte yumruk yapıp şiddetle vurduğu için etkili oluyor ağzından kan getiriyor olay bundan ibaret.Hangi karakter olduğu farketmiyor böyle şeylerde malesef.En azından ben Oda'nın bizim gibi o kim ki bu kim ki diye düşündüğünü sanmıyorum.Mantığımıza aykırı yonko uçurmalar vs şeylerle de çokça örneğini görmeye devam ediyoruz zaten.

Valla bilmiyorum bende niye tartıştığımızı çiviyi yiyecek lastiğe işlemeyecek düşüncesi var herhalde koka olmayınca.

O mantıkla sahneler işlemiyor işte bu seride.Ha karakterlere verilen değer açısından güçlerini yorumlayabilirsin ama sahneler olmuyor malesef.Olay haki ve yaralama olunca sadece sertliğe bakıyor.Kılıcın sertliği Luffy'nin kokasından düşük.Kraker kılıca basmamış bu yüzden de en fazla uçuruyor kesemiyor.Bellamy ise kendi de aynı sertlikte yumruk yapıp şiddetle vurduğu için etkili oluyor ağzından kan getiriyor olay bundan ibaret.Hangi karakter olduğu farketmiyor böyle şeylerde malesef.En azından ben Oda'nın bizim gibi o kim ki bu kim ki diye düşündüğünü sanmıyorum.Mantığımıza aykırı yonko uçurmalar vs şeylerle de çokça örneğini görmeye devam ediyoruz zaten.
O zırhın sertliği Luffy'nin feleğini şaşırttı hatırlatırım. G4 olmasaydı çizik atamayacaktı. Bisküvi sertliği>>>>>>>>Bellamy'nin kokası. Yapma gözünü seveyim MW ne anlatıyorsun sen bana yahu? Doğrusu senin mantıkla işlemiyor olmalıydı. :/

O zırhın sertliği Luffy'nin feleğini şaşırttı. Bisküvi sertliği>>>>>>>>Bellamy'nin kokası. Yapma gözünü seveyim MW ne anlatıyorsun sen bana? :/
Eeh ne anlatıyorsun diyorsun evet düz mantık öyle görünüyor ama öyle olmuyor seride işte mangakanın kafasında bunlar yok onu anlatmaya çalışıyorum.

Madem bisküvi Bellamy'nin kokasından sert o halde niye kılıçla dikine karnına sapladığı zaman kesemiyor bu adamı ? Saplayıp geri çıkaramıyor kılıcı.Öyle değil o işler işte malesef.Seride koka yapılmış bir nesne yapılmamış her türlü nesneden sert mangakanın kafasında.Belki kairosekiden sert değildir tek o vardır en fazla.

Eeh ne anlatıyorsun diyorsun evet düz mantık öyle görünüyor ama öyle olmuyor seride işte mangakanın kafasında bunlar yok onu anlatmaya çalışıyorum.

Madem bisküvi Bellamy'nin kokasından sert o halde niye kılıçla dikine karnına sapladığı zaman kesemiyor bu adamı ? Saplayıp geri çıkaramıyor kılıcı.Öyle değil o işler işte malesef.Seride koka yapılmış bir nesne yapılmamış her türlü nesneden sert mangakanın kafasında.Belki kairosekiden sert değildir tek o vardır en fazla.
Tartışabileceğim bir konu değil bu açıkçası. :/ Her şey gayet net benim için. Luffy boşuna dertlenmedi bu nasıl bir sertliktir diye. Luffy'nin kokalı g2-g3 ataklarını sinek ısırığıymış gibi karşılayan bu zırhın sertliğini tutup da çöp Bellamy'nin kıyrıtık kokasıyla karşılaştıracak değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık