Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginç olan, Kaku tekleyen Ashura'nın PX'i tekleyememiş olması. Tabi Kaku'nun tek yediğini varsayarsak.

İlginç olan, Kaku tekleyen Ashura'nın PX'i tekleyememiş olması. Tabi Kaku'nun tek yediğini varsayarsak.
Pxler güçlüymüş işte var sen anla. O kadar diable ashura g3 elektrik frankyinin hava saldırısı falan bana mısın demedi. Neredeyse shichibukai seviyesiler dayanıklılıkda.

Yalnız işin garibi zoro son filmde de ashura falan kullanmadı. Sanji diable yaptı, luffy g4 yaptı herkes yeni teknikler kullanıyor Zoro daha kullanmadı. Acaba ashurayı mı unuttu ki :D

Px de kullanırken adam yarı ölüydü. Yani Luffy'nin acılarını aldıktan sonraydı. Hatta Sanji bile bu adam nasıl hala ayakta falan diyordu. Zoro ona rağmen Ashura yapıp zarar verebildi. O yüzden tam güç kullanamadı yani.

Pxler güçlüymüş işte var sen anla. O kadar diable ashura g3 elektrik frankyinin hava saldırısı falan bana mısın demedi. Neredeyse shichibukai seviyesiler dayanıklılıkda.

Yalnız işin garibi zoro son filmde de ashura falan kullanmadı. Sanji diable yaptı, luffy g4 yaptı herkes yeni teknikler kullanıyor Zoro daha kullanmadı. Acaba ashurayı mı unuttu ki :D
Ashura yeni haliyle gelecek Wano'da. Karakter tepkileri de şöyle olacak çevreden. UHHH!!! UAAAH!! WOW!! Bu da ne böyle!!?!?!?!?!!?!?!?!? Bu efsanelerde anlatılan teknik, Ryuuma nın tekniğiiii!!!!! WHAAAAAAAAAAAAAAAT!!!!!!!!'^!'!^!'+^%+^&

Px de kullanırken adam yarı ölüydü. Yani Luffy'nin acılarını aldıktan sonraydı. Hatta Sanji bile bu adam nasıl hala ayakta falan diyordu. Zoro ona rağmen Ashura yapıp zarar verebildi. O yüzden tam güç kullanamadı yani.
Hmm yani fiziksel durumu önemli diyorsun. Şimdi yine diğer karakterlere empati yapmak için bi ders çıkar burdan ama sen nereye varacağımı anlamışsındır zaten.

1. Kaku - Enies lobby
2. PX - Sabondy

Bir de filmde kullandı. Sanki mangada bir yerde daha kullanmıştı ama neresiydi ben hatırlayamadım.
Aynen
1- kaku
2- px
3- Strong world film de yani.
Bir de şu var. Kaku ve Px de kullandığı Ashura tekniği farklı, yani tek tip olarak kullanmıyor Ashuray'ı :D
Kaku da kullandığ: Asura One Silver Fog.
Px de kullandığı: Asura: Demon Nine Flash
Bu da demek oluyor ki Zoro, Asura ile feci şeyler yapabilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık