Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaku cidden normal bir zoan meyveyi en iyi şekilde kullanan kişi. O kadar kısa zamanda ne güzel ustalaşmıştı. Kim bilir şuan ne kadar güçlenmiştir.

Yeni dünyadalar artık, korsan bunlar korsan :D
Sonuç? Güleryüzlü olununca korsan olunmuyor mu? Bak, Roger'a...Adam o güleryüzle hem KK oldu, hem de evlenip çoluk çocuğa karıştı. Zoro gibi somurtursan ne oluyor peki? En güzel örnek Mihawk. Yapabileceğin en iyi şey başını hükemetin sıcak böğrüne yaslamak ya da gökten bir kadın düşmesini beklemek... Gerçi onu da elde tutmayı bilmiyor ya :D Atarlı atarlı konuşup kızı süründürmek istiyor ama yer mi GL çocuğu bunları.

Ayrıca Zoro'nun ne korsanlığını gördük ya... 2-3 kelam eder en fazla. Sonrasında tam korsan olunacak zaman da ben yolumu kaybettim kyaaaaa der :D

Bir insana gülmek bu kadar mı yakışmaz ya :D Oda haklı beyler.

Az önce şuna denk geldim, Cp9'un dövüşten sonra kapak hikayesine.
Hani Sanji ile Zoro 2y önce falan çok yakındı ya, hani Rakipleri Kaku ve Jyabura'nın yakınlığı falan dan belliymiş ya bizim tayfanın seviyesi. He işte tam şu kapakta Sanji'nin 2 kere Diable Jambe kullandığı, Zoro'nun ise bir kere Ashura ile biçtiği adamlara bakalım mı? :D Hani Zoro Ashura ise Sanji de Diable Jambe'ı vardı ya o yüzden diyorum. Ne hikmet ise iki yakın güçteki düşmanı iki yakın güçte ki tayfa arkadaşı dövüyor( Tabi bu sizin dediğiniz bir şey, ben buna katılmıyorum) ama yine ne hikmetse Sanji'nin dövdüğü adam Zoro'nun dövdüğü adamı taşıyor hahahaha. Hayır Sanji bir de yeni saldırısını iki kere kullanarak yenmişti adamı, Zoro ise yeni saldırısı ile tekte indirmişti :D Vay be Ne yakınlık ne yakınlık ama hahaha.
Oha abi çok iyi ayrıntı. Luffy'nin yeni atağıyla dövdüğü, bilmem kaç yumruk yiyen Blueno ayakta. Manyak çıkarım cidden ha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık