Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jyabura adam olsa Cp0 ajanı olurdu şu anda.Ama kendisini göremedik orada.Şu uzun boylu da başkasıdır o kadar uzun değildi.Kaku ise ortada Lucci olmasa Cp0 başı bile olabilirdi.

Kaku ve Jyabura karşılaştırılacak adamlar değiller bana göre.Jyabura meyvesine ve rokushikiye güvenen ortalama güçte bir eleman.Ne potansiyel var ne de dövüş kabiliyeti.Kaku öyle değildi tam bir dehaydı adam zürafa meyvesiyle yaptıkları malum.

Bunu diyerek yalan konuşmuş oldun zaten :D.
Hiç yakıştıramadım bunu sana :D Ama en büyük yalan Sanji, Zoro ile aynı klasmanda laflarıdır :D
Kaku ve Jya'dan 2 kat güçlü olan adam dövüşten sonra 1 ay komada kaldığı için hani(resmi bilgi), tabii sen bilirsin de yine de. :cool:
Lucci değil mi? Ama şöyle ki Luffy de yerlerde sürünüyordu, yani Zoro gibi orta halli almadı adamı, öyle alsaydı kabul ederdim :D

Lucci değil mi? Ama şöyle ki Luffy de yerlerde sürünüyordu, yani Zoro gibi orta halli almadı adamı, öyle alsaydı kabul ederdim :D
Kaku ve Lucci aynı güçte olsaydı ve üstüne Kaku da Lucci gibi bir ay komada kalsaydı ben de sana hak verirdim ama veremiyorum ne yazık ki. Bir daha ki sefere artık. :/

Hiç yakıştıramadım bunu sana :D Ama en büyük yalan Sanji, Zoro ile aynı klasmanda laflarıdır :D

Sana iyilik de yaranmıyor... Zoro konusunda koca bir yalanı yaşıyorsun, uyandırmak istiyorum ama naafile. :)

Sanji-Zoro konusu benim düşüncem olsa tamam derim de Oda böyle çiziyor biz napalım... Biz de okuyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık