Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İroniymiş be direkt atladım. :(
Sanji sadece dj tekniği kullanırken Zoro daha fazla yeni teknik kullanıyor aslında. Herkesin aklında ashura kalmış ama; ashuradan sonraki en güçlü saldırıları sayılabilecek şeyleri de kullandı Zoro. Ha Kaku, Jayu'dan bariz daha güçlüdür o ayrı. :)

En alt paneldeki adam çift başlı bisento kullanan bir samuray değil mi? Şimdi bu adam kılıç ustası mı değil mi? Samuray olup kılıç ustası olmayan birileri var mı?

@Mr.Bushido fandaşımdır. Beni yanlış anlamaz. :)
Konuya dönersek; Sanji'yi savunabilirim bu tartışmada ama yorulmak istemiyorum. :D O işi @Historia halletsin. :)
Valla ben girersem buralar karışır:D
İki şey söyleyeyim bari:)
Birincisi etçil zoanlar dövüşte daha tehlikeli ve güçlüdür. Bunu yanlış hatırlamıyorsam chopper diyor. Jyabura bir kurt ve lucci bir leopar. Kaku ise zürafa:D
İkincisi jyabura hareket halinde tekkai kullanabilen tek kişiydi yani defansiv anlamda da güçlüydü. Sonuç olarak jyabura’nın sonradan ayağa kalkıp kaku’yu taşımasına şaşmamalı.

Valla ben girersem buralar karışır:D
İki şey söyleyeyim bari:)
Birincisi etçil zoanlar dövüşte daha tehlikeli ve güçlüdür. Bunu yanlış hatırlamıyorsam chopper diyor. Jyabura bir kurt ve lucci bir leopar. Kaku ise zürafa:D
İkincisi jyabura hareket halinde tekkai kullanabilen tek kişiydi yani defansiv anlamda da güçlüydü. Sonuç olarak jyabura’nın sonradan ayağa kalkıp kaku’yu taşımasına şaşmamalı.
Zoro da herkese tek kai

Kaku 2'nci adam. Jyabura da 3. Her ikisi de bilinçli. Birisi bayılmış olsa yine tamam diyeceğim de o da yok. Zoro-Sanji benzerliğiyle aynı. Hatta mangaka dalga geçer gibi daha zeki olan Sanji'nin rakibine ayak işini, yön özürlü olan Zoro'nun rakibine de yön tayin etme görevi vererek tezat bir durum da çizmiş. Tabi görmek istersen:)
Oooo neler neler :D Ben olaya bakarım benim için gayet net :D
@Mr.Bushido fandaşımdır. Beni yanlış anlamaz. :)
:sapkali:Fandaş fandaşın külüne muhtaçtır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık