Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok olum neyini yürüyeyim öyleyse öyledir. Ben okuduğumda bu tarz anladım cidden çünkü yaşayan en güçlü canlı denilmemiş. Öyle denilseydi zaten net bir şekilde belliydi. Fakat en güçlü yaratık denilince sanki sadece dünyada ki yaratıkların içinde en güçlüsüymüş gibi bir sonuç çıkmış.

En güçlü tek yiyen de Luffy olsun mu? :(

''Bizde söz senettir'' olayına benzemesin bu? :D
En iyi tek yiyen olacak, en iyi! En güçlü tek yiyen başka ajfjfls

:rolleyes:

Kaido ilk çıktığında çok tartışılmıştı bu konu. Yaratık/varlık gibisinden anlam karmaşasına girmeye gerek yok. İnsanları da kapsıyor. "Bire birde daima Kaido alır." söylemi de destekler niteliğinde zaten.
Bu dairelerin hepsini kapsayan diğer daire hangisi sence bil bakalım?

Teach, Marco'ları telef ederkene nargile qeyfi xD
Göğsü kıllı değil, fotoşok farzdır.

Tüm türler içinde en güçlü olmuyor işte. Onepiece de farklı ırklar mevcut bunların dışında ise yaratıklar, hayvanlar falan var. WB en güçlü insandı. Ünvanı insanların tamamını kapsıyordu. Mesela ''En güçlü dev'' olsa ünvanı devleri kapsar. Fakat baktığında BM, Kaido gibileri dev gibi görünse de onlar Dev değil. Yani bu bir nevi onları ünvanın dışında bırakır.

Kaido ne insan ne de bir dev. Kendisi yatarık sınıfından bir canlı olarak söyleniyor. Yani baktığında Zunisha denilen canlıya normal bir hayvan değil. Bildiğin bir yaratık bu tarz düşün. Kaido bu tarz canlıların içinde ''En güçlü'' ünvanını almış. Yani ünvanı insanları değilde diğer canlıları daha doğrusu yaratık sınıfına giren türleri kapsıyor.

Yani gün gelir biz o ''Dünyanın en güçlü adamı'' ünvanını bir daha görebiliriz.
İşte ben de böyle değil bence dedim ne demek istediğini anlıyorum zaten Kaido'nun unvanını ilk gördüğümde ben de öyle düşünmüştüm bi an. Unvanların o kadar sınırlandırılacağını sanmıyorum ve Kaido'nun unvanının bir nevi WB'ınkinin ardılı olduğunu düşünüyorum.

En güçlü insan unvanını şimdi de görebiliriz. Kaido'nun en güçlü yaratık unvanının bir alt kümesi olarak düşünebilirsiniz. X kişisi en güçlü insan olabilir ama Kaido en güçlü yaratık olduğu için o X kişisini de kapsar unvanı.
Bu, X kişisi içine giren diğer 3 yonkou karşısında Kaido'nun net bir üstünlüğü varsa alttaki sorunun cevabını (özellikle Bm kısmını) ne şekilde verebilirsin ?

Kaido için "bire birde daima kazanır" dendi. Bu cümle yonkouları da kapsıyor haliyle ve yonkou seviyesindeki karakterler için böyle net bir cümle kurmak Kaido'nun net olarak yonkou seviyesinden üstün olduğu anlamına gelir. Ee bu durumda Shanks bu adamı nasıl durdurdu ? Bigmam Kaido'nun kendisini kesin olarak mezara sokabileceğini bile bile mi Kaido'ya dayılandı ? Hatta dayılanmakla da kalmadı Wano'ya doğru yola çıktı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık