Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:rolleyes:

Kaido ilk çıktığında çok tartışılmıştı bu konu. Yaratık/varlık gibisinden anlam karmaşasına girmeye gerek yok. İnsanları da kapsıyor. "Bire birde daima Kaido alır." söylemi de destekler niteliğinde zaten.
Lan oğlum ilk 2 daireye kadar normalce okuyorum bu ne yapmış diye 3. ye bakınca bir gülme geldi :D
Güzeldi bu. :a:

Olabilir bir şey diyemem ama bire bir de Kaido'nun alacağı olayı bunu doğrulamıyor. Yani çok güçlü bir varlık diye böyle bir söylenti olmuş olabilir.

seibutsu
せいぶつ
生物
common word jlpt n3 wanikani level 9Links
Noun
1. living thing; creature; life
2. biologyAbbreviation, See also 生物学
Wikipedia definition
3. OrganismIn biology, an organism is any contiguous living system.

Denmiş. Yaşayan şey, varlık, yaratık anlamında. Varlık diyerek varolan tüm canlıları kast ediyor.
Olabilir eğer tüm canlıları kapsıyorsa bence canlı yazılmalıydı o zaman yani bu adamın yaratık olduğunu belirtmek için mi yaşayan en güçlü canlı denilmemiş?

Lan oğlum ilk 2 daireye kadar normalce okuyorum bu ne yapmış diye 3. ye bakınca bir gülme geldi :D

Olabilir bir şey diyemem ama bire bir de Kaido'nun alacağı olayı bunu doğrulamıyor. Yani çok güçlü bir varlık diye böyle bir söylenti olmuş olabilir.
Rengine de dikkat çekerim efenim. :rolleyes:

Kaido'nun unvanıyla ilgili şöyle bir itiraz olabilir. Wb'ninki gibi net bir şekilde "En güçlü insan" olarak değil de "Bilinir, edinir" tarzında halkın görüşüymüş gibi lanse edildi. Mangakanın vermiş olduğu net bir unvan değil de daha çok genel kanı, söylentiymiş gibi duruyor. Yürümek istiyorsan buradan yürü. :/

Olabilir eğer tüm canlıları kapsıyorsa bence canlı yazılmalıydı o zaman yani bu adamın yaratık olduğunu belirtmek için mi yaşayan en güçlü canlı denilmemiş?
3 açıklamada da, biyolojide organizma demek diyor. Her şeyi kapsıyor işte sıkıntı ne :S

Kalmazsa da kaldırır Oda, sıvadı der geçeriz. :S

@Monkey D. Dragon
Yeşin dairenin içinde. Ama o daire beyaz olduğu için gözükmüyor. Körlüğe işaret olsun diye xd
Hmmm
olur.

Rengine de dikkat çekerim efenim. :rolleyes:

Kaido'nun unvanıyla ilgili şöyle bir itiraz olabilir. Wb'ninki gibi net bir şekilde "En güçlü insan" olarak değil de "Bilinir, edinir" tarzında halkın görüşüymüş gibi lanse edildi. Mangakanın vermiş olduğu net bir unvan değil de daha çok genel kanı, söylentiymiş gibi duruyor. Yürümek istiyorsan buradan yürü. :/
Yok olum neyini yürüyeyim öyleyse öyledir. Ben okuduğumda bu tarz anladım cidden çünkü yaşayan en güçlü canlı denilmemiş. Öyle denilseydi zaten net bir şekilde belliydi. Fakat en güçlü yaratık denilince sanki sadece dünyada ki yaratıkların içinde en güçlüsüymüş gibi bir sonuç çıkmış.

En güçlü közcü de Vizta olsun, adam o kadar Mihawk ile kapıştı...
En güçlü tek yiyen de Luffy olsun mu? :(

Adım senet işte al sana kanıt. Yetme mi?
''Bizde söz senettir'' olayına benzemesin bu? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık