Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Shanks nasıl Mariejois'e geldi?
Orayı nasıl çıktı gizliden. Öyle bir haki sahibinin hissetirmeden oraya kadar çıkması?

Gizliden bongollara mı bindi acaba, yoksa bir çeşit yetenek ile mi tırmandı kızıl hattı. Zira bir diğer çelişki de Doflamingo ve Kuma ilk Mariejos'e geldiklerinde gemi ile geliyorlar. Gemi nasıl çıkıyor oraya? Muhtemelen çizim hatası yaptı E.oda .

Dünyanın en dibinden en tepesine kadar gezmiş, en azılı suçluları ve yeteneklerini görmüş, Gura Gura'yı Yami Yami'yi, Dokuz kuyruklu tilki meyvesini ve meyveler hakkında çokça bilgisi olan BB gibi bir kaptanı olan Shiryu gidip kendine görünmezlik meyvesini alıyor ve faydalı bulduğunu söylüyor. Siz yakıştırdınız mı? :(
Bence potansiyeli olan bir meyve. Algılara karşı görünmez olma yeteneği çıkarsa oldukça kullanışlı. Şimdilik göze görünmüyor fakat geliştirdikçe kokuya ve duymaya karşıda görünmez oluyorsa o zaman epey etkili olacaktır.
Ayrıca bir kılıç ustasına ender sayıda meyve uyar. Bu meyve tam uymuş bana kalırsa.

Orayı nasıl çıktı gizliden. Öyle bir haki sahibinin hissetirmeden oraya kadar çıkması?

Gizliden bongollara mı bindi acaba, yoksa bir çeşit yetenek ile mi tırmandı kızıl hattı. Zira bir diğer çelişki de Doflamingo ve Kuma ilk Mariejos'e geldiklerinde gemi ile geliyorlar. Gemi nasıl çıkıyor oraya? Muhtemelen çizim hatası yaptı E.oda .
Soru + geppo yapmış çıkmıştır koca yonkou dert mi ? Niye orada önemli olan soru o. :D

Soru + geppo yapmış çıkmıştır koca yonkou dert mi ? Niye orada önemli olan soru o. :D
Adam çaktırmadan ordan buran çıkıyor. Marineforda bile kimsenin ruhu duymadan gelmişti. Çok değişik bir adam . Nasıl bir yeteneği varsa artık. İstediği zaman istediği yerde olabiliyor gibi.

Vardır mangakanın kafasında bir şeyler. Eh iştelik duruyor meyvesi ama iş görecektir sanırsam.
Ne bileyim. Saltbea Şanji;
Bence potansiyeli olan bir meyve. Algılara karşı görünmez olma yeteneği çıkarsa oldukça kullanışlı. Şimdilik göze görünmüyor fakat geliştirdikçe kokuya ve duymaya karşıda görünmez oluyorsa o zaman epey etkili olacaktır.
Ayrıca bir kılıç ustasına ender sayıda meyve uyar. Bu meyve tam uymuş bana kalırsa.
O başka boyut işte. Bende ondan bahsediyordum.
One Piece gibi güç terazisi son derece hassas bir seriye gölge düşürmek, Shiryu gibi kılıçgillerin umudunu terörize etmek... İstirmar girişimlerine hiç kimse aldanmasın, biz bu oyunları bozmaya devam edeceğiz.
Shiryu umut edermiymiş ya? Shiryu yapar, umut etmez.

Meyveyi itibarsızlaştıran Absalom mu diye düşünüyorum. Görünmezlik meyvesi Absalom'un kullanımından öteye gidebilir miydi veya gitse nereye gider. Yanaktan çıkan yiyecekle hayvanları kendine bağlayan bir meyve tasarlayan adam burada elini esirgemiş gibi.
Meyvenin içeriği sadece bu değildir belki de. Sonuçta hobi meyvesi tasarlamış bu adam, dokunduğunu oyuncak yapmakla kalmıyor bi de emri altına alıyor falan. Bunun çevirisi de clear clear fruit, elbet derin bi manası olacak.

İyi de gemiyle Mariejois a gelmiyorlar, bi limana geliyorlar.

Bu arada wikiden baktım da tuz, deniz suyu ve kan varsa üzerlerinde onu görünmez yapamıyor denmiş sen gifi atınca üzerine söyleyesim geldi. Şeytan meyvesi güçleri o zamanlar yeterince manipülatif değil miydi acaba :S

Noktalama hatası yapmışım, gibi'den sonra virgül olacaktı hacı. Hatta virgül bile kurtarmıyor o cümleyi tekrar bakınca. :D Forum kılıçgillerinin umudu hiç bitmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık