Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmmm eh işte ts'den sonra Sabonun tüm gücünü de görmedik, Zoro da zorlanmadı hiç. Pica vs falan zorlamadı onu kesin bir şey diyemem :bilmem:
Sabo yaşından dolayı yani denize daha önce açıldığı için şu an Zoro'dan güçlüdür.Ama illaki iki tarafında bir potansiyel sınırı var.Yani ikisinin sınırı da aynı eder diyorum.O seviyede bana göre yonko seviyesi oluyor.

Zoro hep Sabonun gerisinde kalacaktır. Seri sonu yonkoular haricinde Saboyla aşık atabilecek tek adam Luffy olur. Durduğu yer de bunu gerektiriyor zaten. Luffyden güçlü olsa bile sırıtmaz benim için.
Neden Zoro Sabo'nun gerisinde kalacak ki ? Önem olarak öyle aralarında büyük bir fark yok bence.Sabo muhtemelen Aka'yı yenicek.Yani bir amiralden azıcık güçlü olucak desek o seviyede bana göre yonkoya tekabül ediyor.Mihawk'ın da amiralden aşağı da çıkma ihtimali olmadığına göre(bence tabi) ve Zoro'da Mihawk'ı geçiceğine göre onunda zirvesi yonko falan ediyor.Aynılar yani.Sen nasıl görüyorsun ?

Ben de senin gibi düşünüyordum ama geçenlerde böyle bir konuşma geçti:
Koala anlatıyor ya işte yahu.Vizzde daha netti. Koalaya Betty ''söyle bana, balıkadamlar uğruna dünya hükümetiyle savaşıyorsun ama bba da bu sene toplantıya katılıyor bu seni ikilemde bırakmıyor mu, fikirlerini etkilemiyor mu?” benzeri bi şey diyordu ama Koala “sorun değil ennihayetinde esas düşmanımız hükümeti kontrol eden kutsal ejderler” gibi bi cevap veriyor. Sonuçta savaştıklarının WG olduğu ortada ve eğer kutsallarla savaşacaklarsa WGyi es geçme gibi bi durumları yok. Adamlar düzeni komple yıkmayı, anarşiyi hedeflemiyor elbet.
Sabo yaşından dolayı yani denize daha önce açıldığı için şu an Zoro'dan güçlüdür.Ama illaki iki tarafında bir potansiyel sınırı var.Yani ikisinin sınırı da aynı eder diyorum.O seviyede bana göre yonko seviyesi oluyor.

Neden Zoro Sabo'nun gerisinde kalacak ki ? Önem olarak öyle aralarında büyük bir fark yok bence.Sabo muhtemelen Aka'yı yenicek.Yani bir amiralden azıcık güçlü olucak desek o seviyede bana göre yonkoya tekabül ediyor.Mihawk'ın da amiralden aşağı da çıkma ihtimali olmadığına göre(bence tabi) ve Zoro'da Mihawk'ı geçiceğine göre onunda zirvesi yonko falan ediyor.Aynılar yani.Sen nasıl görüyorsun ?
Sabo Luffyden bile daha önemli bi konumda görünürde, Zoro’nun esamesi okunmaz. :(

Yoo değil.Valla adamın yapacağı en büyük şey Aka'yı yenmek olucak neresi Luffy'den önemli ediyor ?
Adam devrimin ikinci ismi ve belli ki genç nesilin de ilerisinin de devrimden sonraki potansiyel lideri. Düzen yıkılıp yeniden kurulduğunda bu düzen ona emanet edilecek. En fazla Akainuyu yener demen senin beklentinse bilemem de Saboda ötesi de var. Mihawk bence Akainu etmez o da ayrı mesele de Mihawka girersek yine onlarca sayfada bitmeyecek o mevzu. Luffy birilerini yenebilir ama düzeni koruyacak, emanet edilecek kişi net Sabodur.

Bence Sabo'nun top tier'i Akainu değil İM olacaktır. Belki Dragonun rakibi de olabilir belli olmaz.
Valla hiç sanmıyorum.Seride olmasına garanti gözle baktığım vslerden biri Aka vs Sabo'dur.Ha sen Aka'dan sonra bir de İm'le savaşıcak dersen onu da pek sanmıyorum.Hele Dragon'un olduğu yerde hükümetin zirveleriyle Sabo muhattap falan olamaz.

Koala anlatıyor ya işte yahu.Vizzde daha netti. Koalaya Betty ''söyle bana, balıkadamlar uğruna dünya hükümetiyle savaşıyorsun ama bba da bu sene toplantıya katılıyor bu seni ikilemde bırakmıyor mu, fikirlerini etkilemiyor mu?” benzeri bi şey diyordu ama Koala “sorun değil ennihayetinde esas düşmanımız hükümeti kontrol eden kutsal ejderler” gibi bi cevap veriyor. Sonuçta savaştıklarının WG olduğu ortada ve eğer kutsallarla savaşacaklarsa WGyi es geçme gibi bi durumları yok. Adamlar düzeni komple yıkmayı, anarşiyi hedeflemiyor elbet.

Sabo Luffyden bile daha önemli bi konumda görünürde, Zoro’nun esamesi okunmaz. :(
Dragon Nasıl beyin yıkadıysa artık, kız hiç şüphe duymuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık