Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saldırı ve savunma gücü açısından amirallerle yonkoların arasında gözle görülür bir güç farkı olduğunu düşünüyorum ancak şuan çıkan iki yonko ve Teach'i düşününce disiplin yoksunu oldukları net. Amirallerin böyle davranışları olduğunu düşünmediğim için bir amiral ile yonko iyi savaş verir.
Güce karşı disiplin gibi bir durum söz konusu.

MF savaşı daha çok Akainu vs Yonko oluşumu gibiydi yav. Shicbukai falan öylesine takılıyordu orada denge unsuru olmaktan çok :D
Bu yoruma katılmıyorum. Mihawkın attığı tek bir slash aynı anda hem Wb hem de Jozu'yu oyaladı, Vista'yı oyaladı. Adam tek başına WB tayfasının yarısına karşı durmuş sen öylesine durmuş diyorsun.

Bu yoruma katılmıyorum. Mihawkın attığı tek bir slash aynı anda hem Wb hem de Jozu'yu oyaladı, Vista'yı oyaladı. Adam tek başına WB tayfasının yarısına karşı durmuş sen öylesine durmuş diyorsun.
Doğru Mihawk'ı unutmuşuz ama o Shicbukai seviyesi değil Yonko seviyesi. Savaşa tam anlamıyla katılsaydı savaş başlamadan bitecekti. O yüzden mangaka geri tuttu biraz.

Labsente

Doğru Mihawk'ı unutmuşuz ama o Shicbukai seviyesi değil Yonkou seviyesi. Savaşa tam anlamıyla katılsaydı savaş başlamadan bitecekti. O yüzden mangaka geri tuttu biraz.
Mihawk güçlü ama yonkou seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Amirallerle aynı seviyede olabilir ama yonkou bambaşka bir seviye bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık