Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk güçlü ama yonkou seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Amirallerle aynı seviyede olabilir ama yonkou bambaşka bir seviye bence.
Zoro'nun yonkou seviyesi ve üstüne çıkabilmesi için Mihawk tek rakip. Shiliew yonkou gücünde olabilir mi sence ?

Burada bence Zoro'nun iki önemli görevi olacak bir shougen'ı devirecek. diğerisi de Jack'i devirecek. Oda'nın bu saatten sonra Zoro'yu daha aktif kullanacağını sanmıyorum.
Bunları yapsa da yeter. Daha ne olsun ?

Labsente

Zoro'nun yonkou seviyesi ve üstüne çıkabilmesi için Mihawk tek rakip. Shiliew yonkou gücünde olabilir mi sence ?
Benim şuanda düşündüğüm sıralama Yonkou>Mihawk-sakazuki≥Amiraller≥Sağ kollar bu şekilde. Verilen tüyolar da Mihawk ve shanks geçmişte kapışmışlar ama kimin kazanıp kazanmadığı belli değil. Örneğin Zoro da Kuina ile binlerce kez kapıştı ama hepsinde kaybetti. Mihawk güçlüdür ama bir yonkou kadar değil. Hee evet dediğin doğru Zoro Mihawk'ı aldıktan sonra Bir yonkou ile dövüşebilecek seviyeye gelir ama bu kazanacağı anlamına gelmez. Benim sağ kollar ve amiraller arasında yonkou seviyesine en yakın olduğum kişi Benn beckmandır.

Ayrıca bilmiyorum daha önce konuşuldu mu da. Benn Beckman'ı, Roger'ın tayfasında ki şu elemena benzetiyorum.

0.30 saniyedeki Buggy' çeken adama.

Labsente

Şu Yonko bambaşka bir seviye lafını duyunca kusasım geliyor artık.:D Sana karşı bir şey değil yanlış anlama.
Yonkou bambaşka derken amacım yenilmez demek değil. Yonkou olmanın birincil şartı bence kral haki. Şimdiye kadar istisnasız tüm yonkou'lar da kral haki vardı. Kral hakinin bilmediğimiz başka özellikleri çıkabilir. Sonuçta o kadar kez gözümüze sokuldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık