Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy kolsuzsa Dof ne yapsın hayır Dof un yerine kendini koy Bellamy i ne yapacaksın :D
Düşünsene üniversite öğrencisisin. Bir tane hocayı ve dersini çok seviyorsun. Sürekli onun dersine çalışıyorsun falan. Ama sonra bütünlemeye kalıyorsun. Sonra hoca da gelip sen işe yaramazsın diye seni öldürüyor.

Ben dof olsam her şeyi bırakır gider East Blue'da ada ele geçirir, sonra kiraya veririm. Kaidou falan çekilecek çile değil. Dolayısıyla Bellamy yeter bana :ehe:

Ne kadar dalga da geçsek gerçeklerin farkındayız, bravo bize. :rolleyes:
Hahahahahaha baya farkındayız

Boş boş konuşma ya Luffyler gelene kadar isyan çıkarsalarmış o zaman madem köle ordakiler. Adamlar gayet mutlu mesut yaşıyordu. Refah düzeyi yüksekmiş ülkenin her yerde güller açıyordu. Luffyler bir geldi ada soldu resmen...
Ülkenin yarısının kölelerden haberi olmadığı için olabilir mi acaba kdkdkddj kalan yarısı da köle zaten

Boş boş konuşma ya Luffyler gelene kadar isyan çıkarsalarmış o zaman madem köle ordakiler. Adamlar gayet mutlu mesut yaşıyordu. Refah düzeyi yüksekmiş ülkenin her yerde güller açıyordu. Luffyler bir geldi ada soldu resmen...
Köle değiller şşş o lafı kullanma, oyuncaklar. Anlaşmadan sonra kendi arzuları yok olan, bedenlerine hükmedemeyen oyuncaklar. Yani isyan çıkarma işi de yok mis gibi vatandaşsın.

Ulan Dof'u ID de 10 sn salsınlar adam arkasına bile bakmadan kaçmaya çalışır. Tayfam şuradaymış, buradaymış diye düşünmez bile yapmayın etmeyin. Alabasta da kendi adamlarını harcayan Croc bile ID de Daz Bones'ı kurtarmaya gidiyor. Dof'un başına bu tip bir şey gelsin bir daha o adamların yanına uğramaz bile yenildiler diye. Trebol Law'dan bir saldırı yedi de adama etmediği hakaret kalmadı. :D

@Daredewill Selim bunlar hep senin suçun biliyorsun değil mi? Bu kızı bu hale sen getirdin hep. :S

Düşünsene üniversite öğrencisisin. Bir tane hocayı ve dersini çok seviyorsun. Sürekli onun dersine çalışıyorsun falan. Ama sonra bütünlemeye kalıyorsun. Sonra hoca da gelip sen işe yaramazsın diye seni öldürüyor.

Ben dof olsam her şeyi bırakır gider East Blue'da ada ele geçirir, sonra kiraya veririm. Kaidou falan çekilecek çile değil. Dolayısıyla Bellamy yeter bana :ehe:
İşte senin çekilecek çile değil dediğin yonkouyu çekmiş adam ne zamandır. Hala dır dır ediyorsunuz yav adam rosa nın sahibi hakkı olanı almış. :D
@Daredewill Selim bunlar hep senin suçun biliyorsun değil mi? Bu kızı bu hale sen getirdin hep. :S
Nalaka ya Dof la ilgili bir şey dedik mi size uymayınca böyle yazıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık