Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen ne anlatıyorsun brom ya. Ace kendini Luffy'nin ölmemesi için feda etmedi demenden sonra bir de sana mangadan yerler göstermek için gidip arayacağımı mı düşündün :D
Gidip reisci birine oy atmaması için dil döksem daha iyi.
Benim için arama, kendin için ara. Çünkü bazı yerleri unutmuşsun sanki. :)

Şu tartışmada olayı nerelere bağladın. Helal olsun valla. Neyse bu tartışmadan bir şey çıkmaz. İyi geceler.

Riku'nun yönettiği ülkeden daha güvenli olursun la Dof'un yanında. Riko tam süzme, hemen kanıyor. Kralların çoğu vasıfsız.
Rikunun yönettiği ülkede güvendesin. Dışardan Dof gibi senin üstünde biri gelmediği sürece. Dofun yönettiği ülkede hem normalde güvende değilsin hem dışardan biri basarsa Dof hepinizi öldürmeye kalkabilir. Ama sen Dofun yanında güvende hisset tabiii.

Sen ne anlatıyorsun brom ya. Ace kendini Luffy'nin ölmemesi için feda etmedi demenden sonra bir de sana mangadan yerler göstermek için gidip arayacağımı mı düşündün :D
Gidip reisci birine oy atmaması için dil döksem daha iyi.
Benim için arama, kendin için ara. Çünkü bazı yerleri unutmuşsun sanki. :)

Şu tartışmada olayı nerelere bağladın. Helal olsun valla. Neyse bu tartışmadan bir şey çıkmaz. İyi geceler.

Ben çok huzurlu yaşardım mis ne güzel aposjıaoıshfa :D
Valla mis anlayışlarımız epey bir farklıymış demek ki, ben şu an hayatı seviyorum :oleyo:

Ben cevap vereyim. Kuzey Kore mutlu mu ona bakmak lazım? Hayali sistem hem mantık olmaz, Lufy seven kimse yanında kalmaz bence, dengesiz bir karakter. Ama Doffy için çalışırsan güvende hissedersin diye düşünüyorum. Adamlarını ailesi olarak görüyor.
Dof için çalışıp bir Vergo olursan haklısın. Ama Bellamy olmak veya çöp askerlerden biri olmak da var.
Luffy dengesiz, berbaber yaşamak istemezdim orası doğru ama Dof'a her türlü kendisini tercih ederim yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık