Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerden kral olmaz.Bu adamlarda kralın hakisi çıkacağını mı düşünüyordunuz ?

Luffy zayıf haliyle h.haki patlatınca alnından ter akan adamlardan.En büyük amacı shichibukaiyi kaldırmak olan adamlardan. :D Yada Shanks gelip durdurduğu zaman çekincesinden,yılgınlığından cümle bile kuramayan tek laf edemeyen adamlardan.

Bu adamlar çok çalışmıştır çok güçlülerdir eyvallah ama o birşey eksiktir.Sadece irade ile de alakalı değil benmerkezcilik,ego kişilikle alakalı ve ruhun gücüyle alakalı birşeyler.

Mom saçları alev alev yanarken Brook konuşuyor.Bu bir imparatorun ruhu mu diye ? O derece korkunç bir etki yayıyor.Yani bu etki olmadan istediğin kadar güçlü ol sende kral hakisi çıkmaz.Sonradan öğrenilen birşey değil diye boşa söylenmedi.
Hadi diğerlerini geçtim de Akainu'da bu söylediklerinin hepsi var açıkçası. Bigmom ise ekstrem bir örnek. Diğer tarafta ise Hancock var. :/

Hadi diğerlerini geçtim de Akainu'da bu söylediklerinin hepsi var açıkçası. Bigmom ise ekstrem bir örnek. Diğer tarafta ise Hancock var. :/
Akainu bende düşündüm senin gibi ama sonra Shanks durduğu zaman oluşan yüz ifadesini anımsadım.O açıdan zor görünüyor.Ben aynı pozisyona Mihawk düşse iddalıyım öyle tırsmış bir yüz ifadesi takınacağını sanmıyorum.Ciddiye alan bir surat ifadesi takınır ve iki kelam eder.Hatta bu Mihawk'ın güç seviyesini de belirleyebilir belki ama o ayrı bir tartışma konusu.Akainu bunu yapamadı malesef.

Hancock dediğin karakter bir konuştuğu zaman herkes suspus oluyor buna Smoker gibi atarlı giderli aksi bir adam dahil.Tek laf edemiyorlar karşısında gürlediği zaman.Ancak başka bir h.haki sahibi mental olarak ezilmez gibi.Yani h.haki bulunan isimlerde bu baskınlığın olması gerekiyor bence.En belirgin özelliklerini bu olarak görüyorum.Aynı Smoker Dof geldiği zaman da aynı dil tutulmasını yaşamış ve sonra tek yemişti hatırlarsan.Kral hakisi sahipleri karşısındakinin psikolojik üstünlüğünü en baştan ele geçiriyor gibi bir izlenim edindim.Hele zayıf karakterse bunu daha etkili uyguluyorlar.

Akainu bende düşündüm senin gibi ama sonra Shanks durduğu zaman oluşan yüz ifadesini anımsadım.O açıdan zor görünüyor.Ben aynı pozisyona Mihawk düşse iddalıyım öyle tırsmış bir yüz ifadesi takınacağını sanmıyorum.Ciddiye alan bir surat ifadesi takınır ve iki kelam eder.Hatta bu Mihawk'ın güç seviyesini de belirleyebilir belki ama o ayrı bir tartışma konusu.Akainu bunu yapamadı malesef.

Hancock dediğin karakter bir konuştuğu zaman herkes suspus oluyor buna Smoker gibi atarlı giderli aksi bir adam dahil.Tek laf edemiyorlar karşısında gürlediği zaman.Ancak başka bir h.haki sahibi mental olarak ezilmez gibi.Yani h.haki bulunan isimlerde bu baskınlığın olması gerekiyor bence.En belirgin özelliklerini bu olarak görüyorum.Aynı Smoker Dof geldiği zaman da aynı dil tutulmasını yaşamış ve sonra tek yemişti hatırlarsan.Kral hakisi sahipleri karşısındakinin psikolojik üstünlüğünü en baştan ele geçiriyor gibi bir izlenim edindim.Hele zayıf karakterse bunu daha etkili uyguluyorlar.
Demek istediğini çok iyi anladım da işte biraz havada kalıyor söylediklerin hacı. Daha net veriler lazım bize. 900 küsür bölüm olmuş hala şu lüzumsuz haki türünü tartışıyoruz şaka gibi yeminle. :/ Ne o? Gizem kastırıyor beyefendi xd

Bursa’ya bi girişimiz vardı

Birde çıkışımız vardı

Bursalı arkadaşlardan özür diliyorum ama bunu yapmam gerekiyordu:D

Böyle diyorsun da hancock yiyorsa bir amirale bağırsın o amiral sus pus mu oluyor yoksa tekleyip geçiyor mu görürüz.

Her şeyi yeyip ayakta kalmak irade meselesi değil mi diyorsun şu an :S
BM'nin olayı hayvanlık, irade değil. İçgüdüsel olarak midesinin kendisini götürdüğü yere gidiyor. İradesiyle hareket etmiyor. Namı tepesine yıldırım indirdiğinde iradesiyle ayakta kalmıyor bu kadın. Hayvan olduğu için demir balon olduğu için ayakta kalıyor. Yeri geldikçe derim Wiper'a sağlam bir meyve ver Bm'den daha çok imparator olur. Yani şu an Wiper'ın iradesi daha fazladır ama Nami'nin Bm'ye attığı Yıldırım'ı kaldıramaz. Çünkü bunu kaldırmak iradeyle ilgili değil hayvanlıkla ilgilidir. Umarım anlatabildim.

BM'nin olayı hayvanlık, irade değil. İçgüdüsel olarak midesinin kendisini götürdüğü yere gidiyor. İradesiyle hareket etmiyor. Namı tepesine yıldırım indirdiğinde iradesiyle ayakta kalmıyor bu kadın. Hayvan olduğu için demir balon olduğu için ayakta kalıyor. Yeri geldikçe derim Wiper'a sağlam bir meyve ver Bm'den daha çok imparator olur. Yani şu an Wiper'ın iradesi daha fazladır ama Nami'nin Bm'ye attığı Yıldırım'ı kaldıramaz. Çünkü bunu kaldırmak iradeyle ilgili değil hayvanlıkla ilgilidir. Umarım anlatabildim.
Aynen. Tank olan kadın o yıldırımı yedikten sonra çığlık çığlığa bağırıyor, cidden hiçbi şey hisseymeyen demirden balonmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık