Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
?
Coby'den başka savaşı durdurmayı düşünen de yoktu yalnız. Yoksa en basitinden Sengoku höt dedi mi olay biterdi zaten orada.
Sengoku'nun "hött" deyip savaş bitirmesi bir irade örneği değil. Adam filo amirali. Emir komuta zincirinin başı! Ama Coby Sengoku'nun yanında okyanusta damla iken bunu yapıyor. Gücüyle değil iradesiyle ön plana çıkıyor. Fark burda ;)

@Densetsu no Samurai
Shiryuu'nun kartında "Shiryuu için bile, Magellan korkulan bir varlıktır" yazıyor. Diğer cümleler geçmiş zaman iken bunu şimdiki zaman ile yazmışlar. :D
Korkutucu bir adam olması Magellan'ın daha güçlü olduğunu göstermez. 300 bölüm sonra farkı görürsün :fool:

@Densetsu no Samurai
Onu Coby'den başka kimsenin aklında böyle bir şey yoktu demek için söyledim zaten. :/ Neyse, çok da tartışılacak bir mevzu değil zaten. Versin bakalım ona da bir h.haki, önemli değil.

Shiryuu efendi de almış arkasına Teach'i kafa rahat tabi. Verirler buna en kralından bir meyve artık. :artiz:

Sengoku nun iradesi ve gücü yerinde olmasa, adalet de adalet diye kıçını yırtan Akainu durur muydu :s

Hayvani genlerle doğmak başka şey -1500 özgüvenle doğup Akainu gibi bir delinin karşısına çıkmak başka şey. Coby'nin yaptığı şey gerçekten irade isteyen bir işti. 100 bin askerin içinde Coby'den başka kimse Akainu'nun karşısına geçip savaşı durdurmak diyemezdi. 100 binde 1'i başardı orda Coby.

Coby'nin nesini pazarlıyım la ? :(

İradeyi güçle mi ölçuyorsun anlamadım ?
Birgün anlaşacağız ama o gün ben aynı kişi olmayacağım.

@Densetsu no Samurai
Onu Coby'den başka kimsenin aklında böyle bir şey yoktu demek için söyledim zaten. :/ Neyse, çok da tartışılacak bir mevzu değil zaten. Versin bakalım ona da bir h.haki, önemli değil.

Shiryuu efendi de almış arkasına Teach'i kafa rahat tabi. Verirler buna en kralından bir meyve artık. :artiz:
Karasakal'ın tayfa, meyve tayfası olacak zaten. Shanks'ın tayfa da tam aksi. Shiryuu'nun kılıcının ismi de iyiymiş haaa. İsmiyle tam bir bütün; thunderstorm ;)

Amirallerden kral olmaz.Bu adamlarda kralın hakisi çıkacağını mı düşünüyordunuz ?

Luffy zayıf haliyle h.haki patlatınca alnından ter akan adamlardan.En büyük amacı shichibukaiyi kaldırmak olan adamlardan. :D Yada Shanks gelip durdurduğu zaman çekincesinden,yılgınlığından cümle bile kuramayan tek laf edemeyen adamlardan.

Bu adamlar çok çalışmıştır çok güçlülerdir eyvallah ama o birşey eksiktir.Sadece irade ile de alakalı değil benmerkezcilik,ego kişilikle alakalı ve ruhun gücüyle alakalı birşeyler.

Mom saçları alev alev yanarken Brook konuşuyor.Bu bir imparatorun ruhu mu diye ? O derece korkunç bir etki yayıyor.Yani bu etki olmadan istediğin kadar güçlü ol sende kral hakisi çıkmaz.Sonradan öğrenilen birşey değil diye boşa söylenmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık