Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora ve Ryokugyu gelse olur ya. Hem motivasyon da az çok desteklenir ve tazelenir. Doffy elindeki hükümet şantajı ve içerdeki adamları sayesinde anca bi yerlere gelip Dressrosa'yı ele geçirmiş ama Kaidou Wano'nun direk içinden geçip almış. Bu Fujitora'nın ilgisini çekebilir, Ryokugyu da ilk defa gösterilmek üzere ve belki açlık temasına uygun yamanabilir. Sakazuki pek bilgi yok demesi de bunu teşfik ediyor, bilgi toplamak kısmetse arada iki üç korsanı da aradan çıkartmak kötü mü olur.

Fujitora’yı çok severim ama wano’ya gelmesini istemiyorum. Bu arca hesap yapmadan veya luffy’ye kolay kolay merhamet göstermeyecek karakter lazım.
Kizaru gibi mesela. Adam emir neyse onu yapıyor ortaya kendi isteğini de katıp harmanlıyor ortaya miss gibi bir şey çıkıyor.
Greenbull veya kizaru gelsin ama
fujitora-smoker gibi denizciler gelirse ittifaktan kusacağım artık galiba.

Wano’da hoşgörülü denizci istemiyorum bro.

Sizce kinemon 20 yıl zaman atlamayip da normal bir 20 yıl yaşasaydı şuanki seviyesi ne olurdu?

Bu adamın 20 yıl önceki hali ateşi kesiyor, çeliği kesiyor, haki kullanıyor ve çift kılıç ustası. Ayrıca odenden de muhtemelen eğitim falan aliyordur.

Belki de sırf bu kaido yüzünden ateş kesme tekniği geliştirdiler onunla savaşa savaşa. Sanji kaça kaça uçmayı öğrendi bunlarda gelen ateşe keşiş ata ata herhalde sonunda kestiler.

Sizce kinemon 20 yıl zaman atlamayip da normal bir 20 yıl yaşasaydı şuanki seviyesi ne olurdu?

Bu adamın 20 yıl önceki hali ateşi kesiyor, çeliği kesiyor, haki kullanıyor ve çift kılıç ustası. Ayrıca odenden de muhtemelen eğitim falan aliyordur.

Belki de sırf bu kaido yüzünden ateş kesme tekniği geliştirdiler onunla savaşa savaşa. Sanji kaça kaça uçmayı öğrendi bunlarda gelen ateşe keşiş ata ata herhalde sonunda kestiler.
Genç biri değil neticede. Alabastadaki gibi düşünüyorum ben. İyi yönetim, az olay var; Alabasta güçleri bu yüzden kendini geliştirmemiş. Robin hepsini alıyordu.
Wano'da da güçlü ve otoriter bir yönetim var. Oden'in kendi gücünden de korkuyorlar; bu yüzden Oden'e bağlı samuraylar güçlenme ihtiyacı duymamış.
Aynı mantık bence Wb ve komutanlarında da var. Marco, Ace, Jozu ve Vista dışında Daifuku ayarı adam yok.
Bizim tayfa; müttefik toplamaya başladı. Kk tayfası olacak tayfada; b.haki 3 kişide, k.haki 4 kişide var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık