Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benden sağlamı sensin. Diğer tarafın yanlışı yok ki :)

Yani Luffy> Mihawk mı? Hem elleri gidiyordu bizim çocuğun yani direk tek yiyecekti. Madem gücü yermiyormuş neden öyle bir sahne oldu?
Gücü yetseydi kan almaya öyle şeylere gerek kalmazdı.Aokiji direk yatırdı yere sokuyordu böğrüne buzu Marco girdi araya.Kizaru futbol oynamaya başladı Luffy ile Wb girdi araya.Akainu deşecem diye tutturdu ve dolaylı olarak deşti,tüm Wb tümenleri dizildi aralarına.Mihawk hasar veremedi bile Luffye.Luffy gayet tepki veriyordu Mihawkın saldırılarına.Amirallerin saldırılarına ise tepki veremiyordu.Ezici güç olmak budur işte.

Gücü yetseydi kan almaya öyle şeylere gerek kalmazdı.Aokiji direk yatırdı yere sokuyordu böğrüne buzu Marco girdi araya.Kizaru futbol oynamaya başladı Luffy ile Wb girdi araya.Akainu deşecem diye tutturdu ve dolaylı olarak deşti,tüm Wb tümenleri dizildi aralarına.Mihawk hasar veremedi bile Luffye.Luffy gayet tepki veriyordu Mihawkın saldırılarına.Amirallerin saldırılarına ise tepki veremiyordu.Ezici güç olmak budur işte.
Vay be ikna oldum. Ya biri amiral orada adamların asıl görevi engellemek. Diğeri de Mihawk işte can sıkıntısından gelmiş öyle biraz uğraşıp saldı bizim çocuğu. Bak kolunu kesme sahnesinde Luffy mal gibi kalıyor, Mihawk ne yapıyor; oldukça sakinsin diyor, kardeşim öyle diyeceğine bir darbe daha koyup kessene adamı değil mi? Burada çakı ile Zoro durdurmuş adamdan bahsediyoruz. Yani bir sürü mantıksızlık var bunu sende biliyorsun. O zaman Luffy o kadar adam gördü ve hepsinin üstüne gitti ama Mihawk'ı görünce; Ben bu kadar güçlü adam ile savaşamam şimdi zamanı değil Ace'i kurtarmak için buradayım diyor. Şimdi bu lafı ne yapalım?

Bak şimdi o Kinemon'un suçu. Tutturdu plan da plan. Şimdi bizim ki dalsa bu sefer de kendi sözünü yurmuş olacaktı. Kaptandan izinsiz hareket ettiği için. Hem bak son bölüm de herkes kılık değiştirip dağıldı yani aynı şeyi yaptılar. Ama ama Odaya söverim Robin sadece dans etmez ise :hhh:

Yakalandı çünkü reis son ana kadar sözünde durdu. Sonra baktı ölecek, Küçük bir bıçak ile adamı kesip, üzgünüm kinemon dedi. Ve aynısını Luffy de yaptı. Zoro dedi ki bak Luffy Kinemon olay çıkarmayın dedi. Luffy de tamam sonra düzgünce özür dileriz diyor:a:

Hallen di ama o kadar havalı ki. Konuşurken bile adam kesiyordu reis, her zaman tetikte.:flaugh:

aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmış, idare edicez artık :D :D
Biz bu cevaplara kulp bulma diyoruz ama neyse :D

Plan Kinemon'un olsa da Zoro sizin ''diğerleri'' dediğiniz kişileri koruyamamış. La adama tayfanın namusu emanet edildi, sonuca bak.

Wano'nun en ünlü ve önemli kılıcını alenen üzerinde taşıyıp aval aval etrafa bakarsa olacağı budur. Sanji'nin en azından tayfayı korumak gibi bir düşüncesi vardı. Sen testiyi kır, sonra özür dile :D

Sen demiyor muydun kaptanına saygı gösteriyor diye. Kaptan dövüşüyor orda, bu gelmiş Luffy elindeki kılıç da kılıç diyor. Saygısızlığa bak. Bari karşında düşman varken yapma. Bir de Luffy'nin elindeki lanetli kılıç. Acana kılıç Zoro'yu mu çağırdı orda? La hani Zoro iradeliydi... Daha kılıcı görünce çenesini kapatamıyor, irade nerede bunda :D

Daha Zoro'nun içki için adam öldürmesi var, Luffy'ye Hawkinks'i bana bırak deyip onu halledememesi var, ben çıplakları kesemem demesi var.....Olum Wano Wano dediniz, her bölümde Zoro için malzeme çıkıyor.:a::oleyo2::fool:

Biz bu cevaplara kulp bulma diyoruz ama neyse :D

Plan Kinemon'un olsa da Zoro sizin ''diğerleri'' dediğiniz kişileri koruyamamış. La adama tayfanın namusu emanet edildi, sonuca bak.
Nasıl koruyamamış sanki hepsi hapsolmuş gibi aaa çok ayıp çok :D Ee Nami para için orasını burasını açıyor ama:artiz:
Wano'nun en ünlü ve önemli kılıcını alenen üzerinde taşıyıp aval aval etrafa bakarsa olacağı budur. Sanji'nin en azından tayfayı korumak gibi bir düşüncesi vardı. Sen testiyi kır, sonra özür dile :D
İşte kaptanı salak buda onu gibi salak. İki kas kafalı adam ama ikisi de tayfanın en güçlüleri. :D Hem adam ölsün mü şimdi orada? :D
Sen demiyor muydun kaptanına saygı gösteriyor diye. Kaptan dövüşüyor orda, bu gelmiş Luffy elindeki kılıç da kılıç diyor. Saygısızlığa bak. Bari karşında düşman varken yapma. Bir de Luffy'nin elindeki lanetli kılıç. Acana kılıç Zoro'yu mu çağırdı orda? La hani Zoro iradeliydi... Daha kılıcı görünce çenesini kapatamıyor, irade nerede bunda :D
Bak saygısızlık değil güven. Kaptanına güveniyor adam. İradeli hala adam merak etmiş, o arada da adam doğruyor hala reis. Burada aşırı öz güven var ama lütfen ya görelim artık bunları :D
Daha Zoro'nun içki için adam öldürmesi var, Luffy'ye Hawkinks'i bana bırak deyip onu halledememesi var, ben çıplakları kesemem demesi var.....Olum Wano Wano dediniz, her bölümde Zoro için malzeme çıkıyor.:a::oleyo2::fool:
Bak orada bile adam bir kadını kurtarıyor reis ya :D Daha ne yapsın bir koydu Hawkins arkada dudağını ısıyırodu :D
Bak bana diyorsun al sana. Seni kendi lafın ile vuracağım şimdi; Biz bu cevaplara kulp bulma diyoruz ama neyse :D :hıh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık