Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Densetsu'ya özel epik macera filmini çekmemi ister misin ?

Zoro aynı Luffy'nin top kek arcında yaptığı gibi önce Shogun'u onun arkasına da Katakuri misali King'i indirecek.Sonra da Kaido'ya bir Tatsumaki denedikten sonra öfkeli canavar ordusu üzerine çullanacak.

Buna kaç puan gelir macera kapsamında ? :)
Sonra da gelip beni dövsün bari :artiz:

Zoro iyidir güzeldir de bir icraatini görelim de sonra övelim. Herhalde bu kadar icraatsiz olup da bu kadar şişirilen başka bir karakter yoktur...
Bu konuda haklısın :good:

Bekliyoruz bakalım...

Sonra da gelip beni dövsün bari :artiz:

Bu konuda haklısın :good:

Bekliyoruz bakalım...
Az kaldı sabredin.:D Ama bu arc çok karakter çok güçlü karakterler var. Ne olacağını kestiremiyorum şu an. O yüzden biraz temkinli yaklaşmak lazım bence...

@Millennium Wizard

Olayı Luffy'e getirmeyelim de şu an için çok dayanaksız yorumlar atılıyor. Bence biraz beklemek lazım sadece bunu söylüyorum.

Evet biraz fazla epik oldu ama Battal Gazi filmleri de böyle değil mi epik film için Zoro'nun bunları yapması gerekirdi.

Bu arada senin şu an Hasan ile aynı fikirde olduğunu gördüm.:eek: Gözlerime inanamıyorum tarihe not düşmem lazım. :D
Bu dediklerinin olması için Oda'nın en azından iki tane brule üç tane de haki bitince kaçma sahnesi koyması lazım ki isterse Kaido'yu dövsün bunlar olduktan sonrası önemli değil benim açımdan. Bire bir adam gibi vs atsın yeter :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık