Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun elindeki 3. nesil kitetsu kırılır ve Nidai'yi kullanır. Ancak hiçbir şekilde Wado Ichimonji'yi bırakmaz. Yani 3 kitetsu ile dolaşması benim açımdan imkansız.

Zoro'nun elindeki 3. nesil kitetsu kırılır ve Nidai'yi kullanır. Ancak hiçbir şekilde Wado Ichimonji'yi bırakmaz. Yani 3 kitetsu ile dolaşması benim açımdan imkansız.
Dediğin de ihtimaller dahilinde ama o zaman da Nidai almasının bir mantığı olmuyor bana göre. Neden diyecek olursan..

Zoro nasıl tasarlanmış ?
3 kılıç stili kullanıcısı.
Kaç jenerasyon Kitetsu var ?
3.

Bu durum bir tesadüf değilse ve Zoro Nidai ile Shodai Kitetsu'yu alacaksa Sandai Kitetsu'nun da kırılmaması gerekir.

Dediğin de ihtimaller dahilinde ama o zaman da Nidai almasının bir mantığı olmuyor bana göre. Neden diyecek olursan..

Zoro nasıl tasarlanmış ?
3 kılıç stili kullanıcısı.
Kaç jenerasyon Kitetsu var ?
3.

Bu durum bir tesadüf değilse ve Zoro Nidai ile Shodai Kitetsu'yu alacaksa Sandai Kitetsu'nun da kırılmaması gerekir.
3 tane Zoro'ya özel kılıç yapılırsa ne olur?
Kendi kanını damlattığı özel bir ritüel izlesek?
En güzeli Zoroi Kitetsu serisi.

Aynen. Sadece ad olarak bilmiyorlar ama kullanıyorlar. Bununla ilgili bir konu açıcam bugün.

Hava olayları konusunda katılıyorum. Kral hakinin potansiyelle ilgili birşey olduğuna da katılabilirim ama çöp diyeceğimiz birinde kral haki var diye amiral falan alamaz. Yok öyle dünya..
zaten bende onu kastetmedim kral hakisi olup ta kendini geliştiren birisi karşısındakini çöp eder dedim

3 tane Zoro'ya özel kılıç yapılırsa ne olur?
Kendi kanını damlattığı özel bir ritüel izlesek?
En güzeli Zoroi Kitetsu serisi.
Bence hoş olmaz. Çünkü bu kılıçlar eski nesle dayanan kılıçlar. Kitaplara girecek kadar zaman geçmiş hepsinin üzerinden. Dolayısıyla ünlü olmasının sebeplerinden biri de eski ve zamanla nam salmış olan kılıçlar olması. Yepyeni bir kılıç dövülebilir belki ama 3 tane birden imkansız. Zaten Zoro'nun 3 kılıcını da yenilemesi için 3 kılıcının da başına bir iş gelmesi lazım. Zoro iyi bir kılıç gördüğünde "lan bu güzelmiş Sandai'yi bırakayım da Nidai'yi alayım ya da daha iyi bir kılıç dövdüreyim de bunları bırakayım" diyecek biri değil. İk ihtimal var; ya Nidai'yi alacak ya da yeni bir kılıç dövülecek. Başka türlüsü çok düşük ihtimal.

Bence hoş olmaz. Çünkü bu kılıçlar eski nesle dayanan kılıçlar. Kitaplara girecek kadar zaman geçmiş hepsinin üzerinden. Dolayısıyla ünlü olmasının sebeplerinden biri de eski ve zamanla nam salmış olan kılıçlar olması. Yepyeni bir kılıç dövülebilir belki ama 3 tane birden imkansız. Zaten Zoro'nun 3 kılıcını da yenilemesi için 3 kılıcının da başına bir iş gelmesi lazım. Zoro iyi bir kılıç gördüğünde "lan bu güzelmiş Sandai'yi bırakayım da Nidai'yi alayım ya da daha iyi bir kılıç dövdüreyim de bunları bırakayım" diyecek biri değil. İk ihtimal var; ya Nidai'yi alacak ya da yeni bir kılıç dövülecek. Başka türlüsü çok düşük ihtimal.
Kılıçlar zaten Zoro'ya ait.

Zoro'nun kılıç değiştirmemesi lazım. Kılıç demek ekstra güç demek. Yani Zoro'nun gücü yetmeyince elindeki kılıçları daha güçlü bir kılıç ile değiştirmesini istemek ne bileyim. Bence elindeki kılıçlarla güçlensin Zoro.
Bana göre çok yanlış bir mantık. Kılıcın ne gücü var kendi başına ? Üstelik Mihawka her kılıç yoru olabilir gibisinden bir laf söyletmiş Oda. Kılıç tek başına bir işe yaramaz önemli olan kullananın hakisi.

Bana göre çok yanlış bir mantık. Kılıcın ne gücü var kendi başına ? Üstelik Mihawka her kılıç yoru olabilir gibisinden bir laf söyletmiş Oda. Kılıç tek başına bir işe yaramaz önemli olan kullananın hakisi.
Kılıcın ne denli önemli olduğunu Thriller Bark Arc'a veya Mihawk vs Zoro'ya bakarak anlayabilirsin bence.Mihawk orada her kılıç yoru olabilir derken kılıcına hiç çentik almamasından dolayı onu kastediyor bunu da haki ile yapmış adam işte kısacası bu adamın b.hakisi çok güçlü ama kılıcı da efsaneler liginde.E.oda daha geçtiğimiz haftalarda yanlış hatırlamıyorsam kart bilgilerinde Shanks'ın kılıcının magmayı durdurabilecek kadar dayanıklı olduğu ile ilgili bir bilgi vermişken her şey sadece haki de bitiyor demek saçmalık olur.

Son düzenleme:
Luffy kılıç kullanmaya başlamış duyduğuma göre????

Sanırım zamanında dalgasına söylediğimiz Shanksle Mihawk kılıç tokuştururken Hakiyi kapatsana kanka muhabbetleri gerçek lol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık