Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O benim hoşuma gitmiyor. Luffy olsam bununla tatmin olamazdım. Ayrıca herkesin aklına aynı şey geliyor zaten. Bir de Shanks'ı 900 bölümdür işlemedi adam, öylece BB'ye ezdirmez. Kaldı ki WG bağlantısı bile çıktı adamın. Bu beklenti boşa çıkacak diye düşünüyorum özetle.
Herkesin aklına geliyor ama bazı şeyler kaçınılmazdır ya bu da onun gibi bir şey bence. Bu ikilinin sürekli birbirlerine bilendiklerini gördük. E bir yerde patlak vermesin mi olaylar?

Herkesin aklına geliyor ama bazı şeyler kaçınılmazdır ya bu da onun gibi bir şey bence. Bu ikilinin sürekli birbirlerine bilendiklerini gördük. E bir yerde patlak vermesin mi olaylar?
BB'nin bundan bir çıkarı var mı? Varsa ne. Bunlara bakmak lazım. Vaktinde niye Shanks'ı çizmiş, o da var tabii.

BB'nin bundan bir çıkarı var mı? Varsa ne. Bunlara bakmak lazım. Vaktinde niye Shanks'ı çizmiş, o da var tabii.
Shanks'ın hükümetle görüşmesinin ardındaki sebep bir ihtimal Teach olabilir. Bir şeylerden çok rahatsız olduğu kesin en azından. Bir yerden sonra canına tak eder de Teachlerin karşısına dikilirse çok da şaşırmam. Diğer bir ihtimal de Elbaf'ta, dolayısıyla da Shanks'ta bir kitabenin olmasıdır. Direkt dalmalık sebep hani. :/

Dragon'un doğa olaylarını h.hakiye bağlamayı ben de çok seviyordum da sonradan abartı olarak görmeye başladım. H.haki kullanımları arasında o derece uçuk bir fark olmasını düşünemiyorum pek. Bir tarafta sadece çöp bayıltma, diğer tarafta ise son derece fantastik güçler... Bilemiyorum Altan bilemiyorum.
Amiraller kral haki çöp bayıltıyor diye terliyorsa vay hallerine. Çıkar sağlam şeyler çıkar ;)
...

Ya birşeye karar vermeye çalışıyorum da yardımcı olabilecek misiniz acaba ?

Zoro'nun laneti ya da lanetli kılıçları/ruhları hissedebilmesi gözlem hakiye dahil edilebilir mi ? @Roronoa D. Zoro, @Mr.Bushido, @Hakili Yumruk, @Smoker, @Starrk, @Rika, @Kaizokou Gari ve diğer arkadaşlar.. Ne diyorsunuz ?

@Densetsu no Samurai
Zaten o sahne de olmasaydı bu konuları hiç tartışmaz, direkt gereksiz bir özellik derdik. :/ Bakalım artık.

Ben de fikrimi belirtem mi? :( Edilemez düşüncesindeyim. O olay tamamen kılıç ustası ruhuyla alakalıydı bana sorarsan.

Shanks'ın hükümetle görüşmesinin ardındaki sebep bir ihtimal Teach olabilir. Bir şeylerden çok rahatsız olduğu kesin en azından. Bir yerden sonra canına tak eder de Teachlerin karşısına dikilirse çok da şaşırmam. Diğer bir ihtimal de Elbaf'ta, dolayısıyla da Shanks'ta bir kitabenin olmasıdır. Direkt dalmalık sebep hani. :/
Teach hakkında konuşması bana da mantıklı geliyor ama bu kez de WG sallamamışsa ne olacak? :oleyo2: En son Luffy'nin ayaklarına gelip "Ağam, bunu yapsa yapsa sen yaparsın." diye konuşmasın da. :oleyo2: Kitabe işi mantıklı ama ben onu KAido'ya vermiş olabilir diye düşünüyorum. Gerçi kopyasını vermiştir.

Teach hakkında konuşması bana da mantıklı geliyor ama bu kez de WG sallamamışsa ne olacak? :oleyo2: En son Luffy'nin ayaklarına gelip "Ağam, bunu yapsa yapsa sen yaparsın." diye konuşmasın da. :oleyo2: Kitabe işi mantıklı ama ben onu KAido'ya vermiş olabilir diye düşünüyorum. Gerçi kopyasını vermiştir.
Eh vakti geldi öyleyse.

Koca taşı sırtlayıp götürmemiştir herhalde amele Shanks. :S Olsa olsa kopyadır zaten.

Zoro'nun laneti ya da lanetli kılıçları/ruhları hissedebilmesi gözlem hakiye dahil edilebilir mi ?
Ben buna şöyle yaklaşacağım; her ne kadar bazı kesimler bir kerelik olduğunu düşünse de , ben o olayın her şeyin nefesi olduğunu düşünüyorum. Aynı yer de Zoro kayaların da nefesini duydum, nereye düşeceklerini biliyordum diyor. Sonra ağaçlar, yeryüzünün nefesi diye devam ediyor ve sonra çeliğin nefesini duydum deyip kesiyor. He bunu haki ye bağlar mı ne yapar bilmem. Zoro da şeytan ruhu olduğu da malum, lanetli kılıç ile bir alakası yok o Ashura'nın falan da. Zoro'nun iradesine boyun eğmiş bir kılıç o sonuçta yani Zoro'nun içinde ki şeytan üstün geliyor muhtemelen. Şimdi bunları niye yazdım çünkü Zoro hakkın da bir sürü şey var gerçekten kapalı bir kutu her an her şey olabilir. Benim düşüncem bu fandaş :D

Zoro'nun laneti ya da lanetli kılıçları/ruhları hissedebilmesi gözlem hakiye dahil edilebilir mi ? @Roronoa D. Zoro, @Mr.Bushido, @Hakili Yumruk, @Smoker, @Starrk, @Rika, @Kaizokou Gari ve diğer arkadaşlar.. Ne diyorsunuz ?
Bende çok kararsız kalıyorum biliyor musun ? Mesela gözleme daha yakındım ama 2y önce haki bilmezken de hissetmesi biraz garip kalıyor sanki.Bilemedim ya.:/

Ben de fikrimi belirtem mi? :( Edilemez düşüncesindeyim. O olay tamamen kılıç ustası ruhuyla alakalıydı bana sorarsan.
Kılıç ustası ruhu nasıl oluyor ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık