Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crushing his opponents through sheer force of will! Even without using haki, he was able to paralyse a Logia user and showed her the difference in strength between them.

Monet'e yaptığı şey haki ile ilgili değil buraya göre. Urashima'nın hissettiği şey de bununla ilgili olabilir.

Eveett bir mitin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şu Luffy-Zoro muhhabeti de tarihin çöplüğüne karışmış oldu böylece. :cool:

Bu arada Sanji tarafı da darbe almış. :/ Zoro ile Sanji'yi kapıştırmayın, Zoro işini bitirir demişler aynı zamanda. Bu arada mangada geçmese bile Zoro vice captain sıfatıyla tanıtılmış.
Süpeeer tamam öyleyse tüm Mihawk bilgilerinin de aynen doğru olduğu kanıtlanmış oldu.:alkis:

Eveett bir mitin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şu Luffy-Zoro muhhabeti de tarihin çöplüğüne karışmış oldu böylece. :cool:

Bu arada Sanji tarafı da darbe almış. :/ Zoro ile Sanji'yi kapıştırmayın, Zoro işini bitirir demişler aynı zamanda. Bu arada mangada geçmese bile Zoro vice captain sıfatıyla tanıtılmış.
Sanji tarafı derken ? :D
Sanji’yi yücelten yok zaten biz sakince oturup çayımızı içiyoruz.

Crushing his opponents through sheer force of will! Even without using haki, he was able to paralyse a Logia user and showed her the difference in strength between them.

Monet'e yaptığı şey haki ile ilgili değil buraya göre. Urashima'nın hissettiği şey de bununla ilgili olabilir.
Aynen. Bir de gözüyle ilgili bir şeyler yazıyor ama tam anlamadım.

Luffy>Zoro için databook bekleyip, çıkan databookda bariz olan bilgiye de yoruma açık mı deniyor yoksa bana mı öyle geliyor? :hhh::hhh::hhh:

Pazartesi öncesi komedi şovu izlemek iyi geldi, pazartesi sendromundan kurtardı resmen.:D
Merak etme demek istediğim tam o değil. Bu adam Aynı dönemler için yani bu ilk kart marineford'a kadar, aynı Arc aralığına sarı data çıkarıp denk demişti. Şimdi datada ki çoğu şeyi yine yazmış ama bu sefer böyle yazmış burada ama altında dır falan dese direk daha net olurdu diyorum. Bu arada bu kartın bide 2y sonrası var Zoro'nun oda çıkmış ona da baktım ama orada böyle yazmıyor bu sefer. He eğer buysa olay kabul ederiz laf uyduracak halimiz yok.

Bu arada belirtmeden geçmeyelim; bu bilgiyle sadece Luffy=Zoro diyenler değil, Zoro=Sanji diyenler de yanılmış oldu. Ayrıca alttaki çeviri doğruysa, yani; ''Kaptanının hemen arkasından gelir,'' yazıyorsa; ''Luffy G4 ile Zoro'ya tek atar, Luffy artık arayı çok açtı vs.'' diyenler de yanılmış oldu. Ayrıca Zoro için ''hayati zamanlarda adeta bir YARDIMCI KAPTAN gibi sorumluluk alır, hareket eder,'' diyor. Bunu da es geçmeyelim.

Ayrıca Zoro için hemen kaptanın arkasından gelir derken, Sanji için hemen Zoro'nun arkasından gelir falan da demiyor.
Arkasında gelmesi güç olarak yakın olmasını mi sağlıyor ki ? En güçlü ikinci demek oluyor o işte.Itirazı olan da yoktur zaten.Bariz bir şeydi bu tıpkı Luffy>Zoro gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık