Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birayı püskürttüm
:D:d::D
Düzgün çevirdin mi ? Roger ve Wb arasındaki "rival" olayınının Mihawk ve Shanks için de kullanıldığı halde rival'a bıçak bileme anlamı yükleyenler gibi saçmalamadın demi ?
O anlamı yükleyenlerden biri Japoncadan çeviriyi yapan kişiydi sanki :S Bak ilk mesaj :D https://orojackson.com/threads/one-...d-on-4th-september.53821/page-50#post-3634830

Beyler bütün karakterlerin hepsi için 2y öncesi ve sonrası kartlar var. Zoro , Luffy ve Sanji'nin çıktı. Luffy'ninkileri adam ingilizceye çevirmemiş. Zoro'nu kileri çevirmiş.Zoro'nun öncesinde vice captain ve bu kaptanı için ikinci yazıyor. 2y sonrasında ise öyle bir şey yazılmamış. Sanji de ise ne 2y öncesi ne 2y sonrası Luffy yada Zoro ile ilgili hiç bir şey yazılmamış. Olay bu.

Crushing his opponents through sheer force of will! Even without using haki, he was able to paralyse a Logia user and showed her the difference in strength between them.

Monet'e yaptığı şey haki ile ilgili değil buraya göre. Urashima'nın hissettiği şey de bununla ilgili olabilir.
Darbe üstüne darbe :D

Merak etme demek istediğim tam o değil. Bu adam Aynı dönemler için yani bu ilk kart marineford'a kadar, aynı Arc aralığına sarı data çıkarıp denk demişti. Şimdi datada ki çoğu şeyi yine yazmış ama bu sefer böyle yazmış burada ama altında dır falan dese direk daha net olurdu diyorum. Bu arada bu kartın bide 2y sonrası var Zoro'nun oda çıkmış ona da baktım ama orada böyle yazmıyor bu sefer. He eğer buysa olay kabul ederiz laf uyduracak halimiz yok.
Vista Mihawk denk de deniyordu databookda?
Şuan bu yazıdan Zoro'nun Luffy'e göre güçsüz olduğunu çıkaramamak ne bileyim...
Hani Mihawk ve Shanks'ın doğum günleri ve boylarının aynı olmasından güç çıkarımı yapılıp burdan yapılmıyorsa ben senin kartları işine göre yorumladığına inanmaya başlarım.
Yani gerçi databooka felan hiç gerek yoktu zaten Luffy'nin güçlü olduğunu anlamak için, hani Mihawk<Momonga felan demekle aynı mantık Luffy=Zoro demek. İkisi de 0 ihtimal. Hadi bir de harflerle yazayım da daha net olsun. SIFIR.

Vista Mihawk denk de deniyordu databookda?
Şuan bu yazıdan Zoro'nun Luffy'e göre güçsüz olduğunu çıkaramamak ne bileyim...
Hani Mihawk ve Shanks'ın doğum günleri ve boylarının aynı olmasından güç çıkarımı yapılıp burdan yapılmıyorsa ben senin kartları işine göre yorumladığına inanmaya başlarım.
Yani gerçi databooka felan hiç gerek yoktu zaten Luffy'nin güçlü olduğunu anlamak için, hani Mihawk<Momonga felan demekle aynı mantık Luffy=Zoro demek. İkisi de 0 ihtimal. Hadi bir de harflerle yazayım da daha net olsun. SIFIR.
Vista için öyle yazmıyor o yanlış bilgi. Diğerlerine gelirsek ben sadece olanı söylüyorum. 2y sonrası kartta ise öyle bir şey yazmıyor. He öyleyse de öyledir kabul ederiz dedik daha ne diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık