Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence parça parça ilerlemiştir. Yani flashta geldiği gibi... Önce haki konusunda aşama kaydetmiş sonra laneti bastırma konusunda çalışmıştır gibi...

Tek örnek çıkmasına da sevindim :fool:

Fire gun tarzı saldırıdan ve bu saldırıdan sıyrılma olayından mı bahsediyorsun ? Hız falan ?

Tövbe de la Sanji'yi övmedim :) İyi bir savaşçı olsaydı dedim. Ama vasıfsızın teki tabi ki.
Sabodan zaten meyveyi kombinliyor direkt yakın dövüşle. Öyle ateş atayım gibi dertleri yok adamın.

Hayır sen hep büyültme üzerinden gittin ya saldırı olayına tersini göstereyim dedim.

Bence övdün klshdfkldhasf

Abi bi kere Sabo'nun bu saatten sonra b.hakide Zoro'dan önde olma ihtimali YOK. Çünkü logia meyve yiyerek kendini nerfledi fkfjdkdbflsms

Ama sorsak, Zoro logia yerse kesiş gücü ve hakisine noolur diye, ee tabii ki reyiz yine top tier olmaya devam edecektir. Çünkü o Zoro.

Sabo kim len, boşalmış abi kontenjanına mülakatla atanan memur, boş adam, çakma abibas başka bir numarası yok. Ha Kuma Reis'i kurtarmak için ortamı ateşe verirse gözüme girer o başka :gamyon:
En fazla onları başka yerde görünce Kuma'ya bunları bunları yaptınız ama size kin gütmüyorum tamam mı diye söylenir.:D

Sabo kim len, boşalmış abi kontenjanına mülakatla atanan memur, boş adam, Adidas'ın çakması abibas. Başka bir numarası yok. Ha Kuma Reis'i kurtarmak için ortamı ateşe verirse gözüme girer o başka :gamyon:
Dur daha onu da yapacak sabo reis :D
Çakma ama kur artışından dolayı artık çakmalar da değer kazandı :)

Forum enteresan. Ace'in meyve dışında nerdeyse hiç olayı yokken övülüyor. Aynı meyve Saboya gidince eskiye götürüyor herifi. Vallahi çok acayip bir sistem var One piecete. Acaba güç hesaplanırken aritmatik ortalama mı yapılıyor. Sabo 9 mera mera 7 olsa ortalaması 8 Sabo güç kaybetti falan gibi mi?

En fazla onları başka yerde görünce Kuma'ya bunları bunları yaptınız ama size kin gütmüyorum tamam mı diye söylenir.:D
Yalnız karşısında Fuji var, bakarsın yanında kor tekleyen bu sefer de Kuma'yı alır götürür. Sonuçta Fuji'den daha fazla vasıfsız olacak hali yok çakma olsa bile :oleyo2:

Dur daha onu da yapacak sabo reis :D
Çakma ama kur artışından dolayı artık çakmalar da değer kazandı :)
Yapsın biz de ona şapka çıkaralım :sapkali:

Forum enteresan. Ace'in meyve dışında nerdeyse hiç olayı yokken övülüyor. Aynı meyve Saboya gidince eskiye götürüyor herifi. Vallahi çok acayip bir sistem var One piecete. Acaba güç hesaplanırken aritmatik ortalama mı yapılıyor. Sabo 9 mera mera 7 olsa ortalaması 8 Sabo güç kaybetti falan gibi mi?
Sabo meyve yiyerek güç kaybeden tek karakter :D
Şaka maka cidden garip.
Boru değil de kılıçlı bir karakter fuji ile cirit atsaydı şu an o kişi mihawk’ın oğlu mu diye dna testleri başlatılırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık