Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco da gücünü gördüğü halde çekinmiyor Wb'den. Böyle zayıf karakterler "acaba" deyip şanslarını deniyorlar, bu gibi örnekler çok var seride.
Crocodile WB'nin en hayvan zamanında karşısına geçip gücünü gören bir karakter. Aksine belki de gücünü en iyi bilenlerden ki MF de ki WB'yi gördüğünde ona ''Zayıf'' diyor. Halbuki orada ki WB bile MF'nin en güçlü karakteri. Zaten Crocodile'ın lafı üzerine de WB cevap veriyor.

Sizce bir Yonkou tek başına kendi tayfasını alabilir mi? Bana BM tek başına kendi tayfasını alabilecek güçteymiş gibi geldi. Hatta rahat alır bence. :hoo:

Sizce bir Yonkou tek başına kendi tayfasını alabilir mi? Bana BM tek başına kendi tayfasını alabilecek güçteymiş gibi geldi. Hatta rahat alır bence. :hoo:
Bir kişiye karşı dövüşmek ile birkaç kişiye karşı dövüşmek çok farklı şeyler bence.

Mesela bana göre bütün tayfayı yenemez ama bütün tayfa gücündeki tek bir adamı yenebilir.

Çünkü tayfadaki herkes az çok bm’nin zayıf noktalarını biliyordur. Bir yandan kata diğer yandan smoothi öbür yandan daifuku ve oven. Sonra bir yandan perospero şekerleriyle bir şeyler yapıyor daha çok kişi var da öne çıkanları saydım. Daha bütün tayfadaki adamların güçlerini görmedik üstelik. Yani bm dikkatini birçok kişiye yöneltmesi gerkiyor.

Şöyle bir şey de var. Bm ye karşı zor olsa da kazanabilmeleri için zerre korkmamaları gerekir yoksa neredeyse hepsi bm’den tek yer.

Kaido,shanks,bm,teach bunlar tayfanın toplam gücünde olan birisine karşı kazanırlar ama bütün tayfayla ayrı ayrı dövüşmek bir sürü beyin,zeka ve teknik demektir. Tabi şöyle bir şey de var yonkolar tam işlenmiş değil yani tam işlendikten sonra bu durum daha çok belli olur bence. Bi bakarız bütün tayfadan çok çok daha güçlü çıkar yonkolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık