Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kişiye karşı dövüşmek ile birkaç kişiye karşı dövüşmek çok farklı şeyler bence.

Mesela bana göre bütün tayfayı yenemez ama bütün tayfa gücündeki tek bir adamı yenebilir.

Çünkü tayfadaki herkes az çok bm’nin zayıf noktalarını biliyordur. Bir yandan kata diğer yandan smoothi öbür yandan daifuku ve oven. Sonra bir yandan perospero şekerleriyle bir şeyler yapıyor daha çok kişi var da öne çıkanları saydım. Daha bütün tayfadaki adamların güçlerini görmedik üstelik. Yani bm dikkatini birçok kişiye yöneltmesi gerkiyor.

Şöyle bir şey de var. Bm ye karşı zor olsa da kazanabilmeleri için zerre korkmamaları gerekir yoksa neredeyse hepsi bm’den tek yer.

Kaido,shanks,bm,teach bunlar tayfanın toplam gücünde olan birisine karşı kazanırlar ama bütün tayfayla ayrı ayrı dövüşmek bir sürü beyin,zeka ve teknik demektir. Tabi şöyle bir şey de var yonkolar tam işlenmiş değil yani tam işlendikten sonra bu durum daha çok belli olur bence. Bi bakarız bütün tayfadan çok çok daha güçlü çıkar yonkolar.
BM' nin çileden çıktığı zaman tüm tayfasının aldığı telaş hali bu şekilde düşündürdü beni. BM' nin özellikle neredeyse hiç zarar verilemez olduğu gözümüze sokuldu. Yani öbür yonkouları bilemem ama BM ben de böyle bir etki bıraktı. Gerçekten korkunç bir karakter ortaya çıkarmayı başarmış Oda.

Bellemere - san mı?
Dr. Hiluluk mu?
Jaguar D. Saul mu?
Tom mu?
Favori tayfadaki elemanları kurtaran kahramanın kim?

BM' nin çileden çıktığı zaman tüm tayfasının aldığı telaş hali bu şekilde düşündürdü beni. BM' nin özellikle neredeyse hiç zarar verilemez olduğu gözümüze sokuldu. Yani öbür yonkouları bilemem ama BM ben de böyle bir etki bıraktı. Gerçekten korkunç bir karakter ortaya çıkarmayı başarmış Oda.
Evet haklısın. O yüzden bütün tayfa’nın bm’yi düşman olarak görüp sakin kalabilmesi lazım. Bm çıldırdığı zaman tayfa bir şey yapamıyor çünkü analarına zarar vermek istemezler. Bm dizlerinin üstüne düştüğünde dizleri kanamıştı yani kadının zayıf bir yönü var ve tayfa bunu büyük ihtimal biliyor. Sakin kalip dövüşmeleri gerekiyor eğer zerre korkarlarsa bu iş yatar ve bm fazla zarar görmeden hepsini alır.

Luffy 1 vs 1’de mesela bence tayfadaki herkesi alabilir ama 2 vs 1’de kaybedecektir. Bu dövüş stilinizle alakalı. Akainu magma gücünden ötürü mesela kalabalığa karşı da bir avantaj sahibi gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık