Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abi Lütfü'nün tipe bak ya. Bebe ruhi. Bir de karizma diye mi koymuşlar ne yapmışlar ? Allah'ın süt oğlanı :(
Vaovv mükemmel tespit hemen bu yazını Odaya gönderelim adını Lütfü yapsın, lakabını da bebe ruhi. Böylelikle ergenlere daha güzel hitap eder.

Edit: Karizma diye değil Sağ kollar ve onların Kaptanları yani itaat ettikleri kişileri koymuşlar.

Tek kollu bir adamla savaşmak ilgisini çekmiyordur? :)
Shanks dediğin karakter süper düper güçlü bir karakter. Muhtemelen Kaido ve Bm 'yi dahil etmez isen normal bir insanın ulaşacağı en güçlü kişidir. Onun haricinde, Bm ve Kaido tarafından kabul edilmiş ise güçsüz denilmesi şu noktadan sonra boşa. Ama çok saçma bir kol kaptırma sahnesi olduğuna katılıyorum. Bilerek vermiş ise de sorun zaten.Hikaye o zamanlar böyle planlanmamış diyeceksen de ben okeyim. O kolun hesabı sorulur :D
Kaido'n istediği savaş başka türden. Diğer türlü savaş istese yapay meyv peşinde koşmazdı.
Kaido yeterince güçlü zaten , şeytan meyvesi peşinde koşmuş ise Mf gibi değil , tüm donanmayı karşısına alacağı bir savaş mı planlamış diyorsun? Dünya'yı fetih etmeye çalışır gibi.

Shanks dediğin karakter süper düper güçlü bir karakter. Muhtemelen Kaido ve Bm 'yi dahil etmez isen normal bir insanın ulaşacağı en güçlü kişidir. Onun haricinde, Bm ve Kaido tarafından kabul edilmiş ise güçsüz denilmesi şu noktadan sonra boşa. Ama çok saçma bir kol kaptırma sahnesi olduğuna katılıyorum. Bilerek vermiş ise de sorun zaten.Hikaye o zamanlar böyle planlanmamış diyeceksen de ben okeyim. O kolun hesabı sorulur :D
Şakasınaydı zaten. Ama diğer kodomanlarda da ( Kaido, Bm ) yüksek seviye hakiler çıkınca Shanks'a haki ile ilgili daha farklı eklemeler yapılır diye tahmin ediyorum. Denize emir verip Kaido'yu Wano'ya kadar sürüklemiş olabilir. :D

Şakasınaydı zaten. Ama diğer kodomanlarda da ( Kaido, Bm ) yüksek seviye hakiler çıkınca Shanks'a haki ile ilgili daha farklı eklemeler yapılır diye tahmin ediyorum. Denize emir verip Kaido'yu Wano'ya kadar sürüklemiş olabilir. :D
Benim aklımda Shanks'ın olayı şöyle olacak. BB'nin bir adamı vardı ya , keskin nişancı olan. Taa nerden vuruyordu kuşları , bizim tayfa Jaya'ya gelirken. Aynısını yapıyor ama kılıcıyla :fool: Diyelim Kaido bölgesine izinsiz mi giriyor ? gümmm ne oldu ? Shanks kesti gemiyi . Bu dünyanın en iyi kılıç ustası olmak diyecekler için de şunu ekleyeyim , yakın dövüş değil bahsettiğim olay. Tamamen menzilli bir saldırı , Mihawk'ın Oyaji'ye yaptığı tarzda. Oyaji ile Shanks karşı karşıya geldiğinde bulutları kesmesi gibi de bir kaç örnek nokta var.

Benim aklımda Shanks'ın olayı şöyle olacak. BB'nin bir adamı vardı ya , keskin nişancı olan. Taa nerden vuruyordu kuşları , bizim tayfa Jaya'ya gelirken. Aynısını yapıyor ama kılıcıyla :fool: Diyelim Kaido bölgesine izinsiz mi giriyor ? gümmm ne oldu ? Shanks kesti gemiyi . Bu dünyanın en iyi kılıç ustası olmak diyecekler için de şunu ekleyeyim , yakın dövüş değil bahsettiğim olay. Tamamen menzilli bir saldırı , Mihawk'ın Oyaji'ye yaptığı tarzda. Oyaji ile Shanks karşı karşıya geldiğinde bulutları kesmesi gibi de bir kaç örnek nokta var.
İçmediği zamanlarda belki. :D

But Kaido'da mitolojideki Abaddon'un meyvesi çıkabilir. İbranicede yıkım anlamına geliyordu sanırım. Yeryüzüne ölümü ve yıkımı getirecek olan canavar olarak tasvir edilir. Tipi de şöyle bir şeydir. Tanıdık geldi mi?

Berkserk'deki Nosferetu Zodd reyizi andırıyor. Meyve uyanışı ona benzer bişey çıkarsa efsane olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık