Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci bence de şu an Sabo ve Luffy ayarı biri. Bu nasıl oldu bilmiyorum ama E.oda şu an Katakuri gibi Dof gibi güçlü çizecek bu adamı. CP0 oldukça güçlü bir örgüt. Hatta adamlar gelip Baltigo'da Yonkou Karasakal ile çarpışıp onları püskürtmüş.

CP0'da güçlü ve tuhaf adamlar çıkacak ve Lucci baş şef. Mantıken güçlü olmak zorunda.

Burda Katakuri ne güzel vuruyor yahu:
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/89/895/page/15

Lucci' ye aslında leopar değil de siyah jaguar meyvesi yedirmeliydi E.Oda, meyvesini açınca da ayıboğana değil Snake-Man gibi bir şeye dönüşseydi tadından yenmezdi.

Lucci bence de şu an Sabo ve Luffy ayarı biri. Bu nasıl oldu bilmiyorum ama E.oda şu an Katakuri gibi Dof gibi güçlü çizecek bu adamı. CP0 oldukça güçlü bir örgüt. Hatta adamlar gelip Baltigo'da Yonkou Karasakal ile çarpışıp onları püskürtmüş.

CP0'da güçlü ve tuhaf adamlar çıkacak ve Lucci baş şef. Mantıken güçlü olmak zorunda.

Dediğin gibi luccinin luffy den eksik bir yanı yok zaten dövüş sonunda ikisi hareketsiz yerde yatıyordu.

Aynen şu an akainuyu alma şansı var başabaş gidebilir.Hiç çekiniyor görünmüyordu magma gibi bir güçten.Kendinden emin duruyordu.Diyaloglara mangaka el atmıştı sanırım. @Eustass Captain Kidd Senin fikrin çok sabit bir türlü anlatamıyorum bu konuları.

Son düzenleme:
Aynen şu an akainuyu alma şansı var başabaş gidebilir.Hiç çekiniyor görünmüyordu magma gibi bir güçten.Kendinden emin duruyordu.Diyaloglara mangaka el atmıştı sanırım. @Eustass Captain Kidd Senin fikrin çok sabit bir türlü anlatamıyorum bu konuları.
Akainu'u alamaz ben ona imkan hatta olasılık bile vermiyorum. Şu an ki Luffy ve Sabo kulvarı biridir. Akainu serinin zirve güçlerindendir. Lucci için sıkar o biraz.

Ş
Akainu'u alamaz ben ona imkan hatta olasılık bile vermiyorum. Şu an ki Luffy ve Sabo kulvarı biridir. Akainu serinin zirve güçlerindendir. Lucci için sıkar o biraz.
Şaşırtacak mangaka sırtına wg simgesi bile çizmiş dönmez o yoldan son savaşta çok üstün bir rakip olacaktır.Akainu bile bizim tarafta dövüşür bu dövüşmez.Oradaki rakibine göre asıl gücü belli olur.Akainu yenilmese de kazanamayabilir karşısında ileride.

Mantıklı düşününce böyle oluyor.Luffynin iki yıl önce yendiği birisinin şu an Luffyden güçlü olma ihtimali dahi yok.Güçlüyü geçtim denklik bile söz konusu değil.Anca meyvesiz halde luffy ile denk olan bir adama çok sağlam bir meyve yedirirsen anca denk olabilir.Lucci mevzusu ile bundan farklı.Zaten potansiyelinin çoğuna erişmiş birisiydi Lucci.Çocukluktan beri eğitiliyor.Owen ayarı falandır şu an.Owen küçümsenecek birisi değil.Adama vurmayan kalmadı ama hala sapasağlam.Lucci Owen kadar varsa yeterli benim için.Rütbe güç değil,güç rütbe getirir genellikle.

Yanlışa düştüğün konu ise filmlerin mangada hiç bir geçerliliğinin olması.Lucci isterse filmde Sakazuki alsın Kaido tokatlasın fark etmiyor manga olarak Oda tarafından çizilmedikçe.Şikinin ismi asıl mangada geçmemesine rağmen canon olarak kabul edilmesinin sebebi bizzat mangaka tarafından çizilmiş bir mangası olması.Filmler kaale alınmıyor yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık