Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı düşününce böyle oluyor.Luffynin iki yıl önce yendiği birisinin şu an Luffyden güçlü olma ihtimali dahi yok.Güçlüyü geçtim denklik bile söz konusu değil.Anca meyvesiz halde luffy ile denk olan bir adama çok sağlam bir meyve yedirirsen anca denk olabilir.Lucci mevzusu ile bundan farklı.Zaten potansiyelinin çoğuna erişmiş birisiydi Lucci.Çocukluktan beri eğitiliyor.Owen ayarı falandır şu an.Owen küçümsenecek birisi değil.Adama vurmayan kalmadı ama hala sapasağlam.Lucci Owen kadar varsa yeterli benim için.Rütbe güç değil,güç rütbe getirir genellikle.

Yanlışa düştüğün konu ise filmlerin mangada hiç bir geçerliliğinin olması.Lucci isterse filmde Sakazuki alsın Kaido tokatlasın fark etmiyor manga olarak Oda tarafından çizilmedikçe.Şikinin ismi asıl mangada geçmemesine rağmen canon olarak kabul edilmesinin sebebi bizzat mangaka tarafından çizilmiş bir mangası olması.Filmler kaale alınmıyor yani.
Hayır mantıklı düşününce luffy üzerinden değerlendirmezsin.Kaldı ki luffy g4 açınca şu an en az bir amiral ediyor.Eskiden yere yatıran adam şu anda da yetişebilir.Şu yaşını başını aldı saçmalığını bir geçin.Oruç kaç yaşında adam 2 yıl evvel px alamıyordu şimdi komutan indiriyor.Yani gelişebilirsin çok yaşlı olmadığın takdirde.Oven dedin kahkaha attırdın şu an muhtemelen en fazla 2 atar ona lucci.

Normalde Lucci'nin Luffy seviyesinde ya da ona yakın seviyede gelişmesinin imkanı yok ama mangaka torpiliyle her şey mümkün.Yine de Lucci geri döndüğünde Cracker'dan fazla etmemesi lazım.

Croco nasıl döndü ? MF'de önüne gelene atarlanması güçlendiği anlamına gelmiyor.Jozu'nun tek darbesine bayılıyordu az daha. Hatta Dof Jozu'yu tutmasa rahmetliydi.
Crocodile diğerleri gibi boş atar yapmadı aynı zamanda saldırdı ve bütün girişimleri başarılıydı. Crocodile seriyi değiştirecek girişimlerde bulundu. Jozu elin adamı değil. Aokijinin bile jozu gelince yüz ifadesi değişti. Luffy nin normal yumruğu ile jozunun isimli saldırısı aynı etki yaptı crocodile da normalde crocodile jozunun saldırısından sonra yerde kalkamaması lazımdı. Bu saldırıdan zaten güçlendiği belli oluyor.Mf de crocodile ney yaptı ne etti tartışmak istemiyorum isteyen bakabilir.

Hayır mantıklı düşününce luffy üzerinden değerlendirmezsin.Kaldı ki luffy g4 açınca şu an en az bir amiral ediyor.Eskiden yere yatıran adam şu anda da yetişebilir.Şu yaşını başını aldı saçmalığını bir geçin.Oruç kaç yaşında adam 2 yıl evvel px alamıyordu şimdi komutan indiriyor.Yani gelişebilirsin çok yaşlı olmadığın takdirde.Oven dedin kahkaha attırdın şu an muhtemelen en fazla 2 atar ona lucci.
G4 açınca en az amiral mi ediyor ? :eek: İlginç.:hoo:

Crocodile diğerleri gibi boş atar yapmadı aynı zamanda saldırdı ve bütün girişimleri başarılıydı. Crocodile seriyi değiştirecek girişimlerde bulundu. Jozu elin adamı değil. Aokijinin bile jozu gelince yüz ifadesi değişti. Luffy nin normal yumruğu ile jozunun isimli saldırısı aynı etki yaptı crocodile da normalde crocodile jozunun saldırısından sonra yerde kalkamaması lazımdı. Bu saldırıdan zaten güçlendiği belli oluyor.Mf de crocodile ney yaptı ne etti tartışmak istemiyorum isteyen bakabilir.
Hocam Jozu'nun tek darbesinde o hale geldi Dof durdurmasaydı sence ne olurdu Croco'ya.Crocodile MF'de birşey yapmadı demiyorum.Ama Dof'a,WB'ye,Mihawk'a felan atarlanması abartılıyor.

Luffy'nin zirveye çıkmasını beklemek gerekir. Luffy zirve olduğunda Lucci'yi de Akainu seviyesinde görebiliriz belki ama şu an Luffy bile Akainu etmiyorken Luffy'den net dayak yiyen Lucci'nin o seviyede olduğunu düşünmek mantıksız oldukça mantıksız olur.

Hocam Jozu'nun tek darbesinde o hale geldi Dof durdurmasaydı sence ne olurdu Croco'ya.Crocodile MF'de birşey yapmadı demiyorum.Ama Dof'a,WB'ye,Mihawk'a felan atarlanması abartılıyor.
Dostum crocodile jozuyu yenemez zaten :) orda jozu ile dövüşseydi kaybederdi. Mihawk-akainu gibilerini de yenemezdi. Benim söylemeye çalıştığım savaştaki crocodile çok farklı bir crocodile. Normal seviyede olan birisi mihawk-akainu gibilerinin karşısında bile duramazdı. Lucci eğer geri dönerse aynı şekil olacaktır büyük ihtimal çok farklı bir seviyede olacaktır. Sağ kol seviyesi çıkmasını bekliyorum şahsen. Zaten luffy lucci dövüşüne bakılırsa luffy ussopun vermiş olduğu gazla geri kalkıyor. İkisi birbirine net bir üstünlük kuramıyor. Demek istediğim ikisi hemen hemen aynı seviyenin adamları.

Duyum aldim e. Oda op bırakmak istiyomuş kulislerde böyle sölentiler dolaşıyo.
1 Nisan: Harbiden oykuyup buna baktın mı simdi git aynada kendine bak. :alkis:

Sanji zou ya giderken luffy ye telefonda orda görüşürüz millet demişti sonra taaa BM nin orda buluştular.

Zorolara varana kadar hiç beklemedğimiz ilginç olaylar yaşanacaktır çünkü hiçbir zaman öngörüldüğü gibi ilerlemiyor olaylar.

Sanji zou ya giderken luffy ye telefonda orda görüşürüz millet demişti sonra taaa BM nin orda buluştular.

Zorolara varana kadar hiç beklemedğimiz ilginç olaylar yaşanacaktır çünkü hiçbir zaman öngörüldüğü gibi ilerlemiyor olaylar.
Kim bilir neler yaşadılar biz onları son gördükten sonra. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık