Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne bileyim güç sevdalısı arkadaşlar sürekli laf atıyor :bilmem:
Marineford'u sevenlerin çoğu asıl güç sevdalı kişiler. Vur kır patlat falan filan. Marineford karakter olarak fena arc değildir ama güçlerin işlenmesi ve savaş durumları için iyi bir arc değildir bence. Mangaka kalabalık arcları iyi işleyemiyor. Bak bu arcın da benzerlikleri var o arcla. Karakter tasarım, dizayn, bombaya kadar olay örgüsü güzel. Ama sonrası? Karakterlerin yarısı potansiyellerini göstermiyor, yarısı kendisini hiç göstermiyor. En çok işi yapan bizim tayfa on parmaklarında on marifet, karşı taraf şöyle böyle nedenlerle kısıtlanıyor.
Şahsen Cp9 Saga ve Sabaondy arcı Marineford'un önündedir benim için.

İstisnalar illaki vardır da onu diyenlerde genel olarak mfyi seviyordur bence.Güç dengeleri evet bence gayet iyi yansıtıldı.Yansıtılmadığını savunanlar genelde ''Adam akıllı haki görmedik,Kata'ya baktıktan sonra Marco çok ezik kaldı'' tarzı düşünen kişiler.Ama dediğim gibi buna rağmen en sevilen arctır.Zaten Oda'nın ''Mfden sonra son savaşı bekleyin'' tarzı bir sözü vardı.
Zaten benim için önemli olmasının sebebi değişik bir havası var. Daha o havayı aldığım arc olmadı. Belki de kısa olduğu için tadı damağımda kalmıştır :D
Marineford'u sevenlerin çoğu asıl güç sevdalı kişiler. Vur kır patlat falan filan. Marineford karakter olarak fena arc değildir ama güçlerin işlenmesi ve savaş durumları için iyi bir arc değildir bence. Mangaka kalabalık arcları iyi işleyemiyor. Bak bu arcın da benzerlikleri var o arcla. Karakter tasarım, dizayn, bombaya kadar olay örgüsü güzel. Ama sonrası? Karakterlerin yarısı potansiyellerini göstermiyor, yarısı kendisini hiç göstermiyor. En çok işi yapan bizim tayfa on parmaklarında on marifet, karşı taraf şöyle böyle nedenlerle kısıtlanıyor.
Şahsen Cp9 Saga ve Sabaondy arcı Marineford'un önündedir benim için.
Olabilir. Fikir farklılığı ne diyeyim. Impel Down da fena değildi.

Zaten benim için önemli olmasının sebebi değişik bir havası var. Daha o havayı aldığım arc olmadı. Belki de kısa olduğu için tadı damağımda kalmıştır :D

Olabilir. Fikir farklılığı ne diyeyim. Impel Down da fena değildi.
İmpel Down beni en çok hayal kırıklığına uğratan arcdır. Mangakadan da değil aslında benim beklentim aşırı büyüktü. Fantastik evrenlerde hapishane konsepti iyi işlenmeli yoksa yalan oluyor. Mesela Azkaban, öyle çok işlenmedi ama en sağlam hapishanelere kafadan girer, gardiyanlardan dolayı. İmpel Down'da ise bir gevşeklik var gibi.

İmpel Down beni en çok hayal kırıklığına uğratan arcdır. Mangakadan da değil aslında benim beklentim aşırı büyüktü. Fantastik evrenlerde hapishane konsepti iyi işlenmeli yoksa yalan oluyor. Mesela Azkaban, öyle çok işlenmedi ama en sağlam hapishanelere kafadan girer, gardiyanlardan dolayı. İmpel Down'da ise bir gevşeklik var gibi.
Salak Hanyabal yüzündendir. Ekrana yumruk atasım geliyordu bazen :(

İkisini de sevmem de Akainu bunu purosuyla döver. :)
Akainu eziklik yaşıyor adamın karşısında.Dönüp aynaya bakmıyor da köpekleri mi olacaksınız diye laf sokuyor aklınca.:hhh:Köpek diyen adama bak tam komedi yahu.Lucci istifini bozmuyor kapa çeneni ver gemiyi.
Akainu da sinir oluyor haliyle bu ne ara bu kadar güçlendi de üstüm oldu diye.Galiba luffye yenilince aralıksız çalıştı o hırsla zoan gücünü katladı öyle tahmin ediyorum.

Yalnız birşey diyeyim.Seri sonunda bu akainu bile hafiften imana gelecek gibi olur Lucci gelmez tam soğukkanlı katil beyni tamamen yıkanmış çekirdikten yetişince.

Akainu eziklik yaşıyor adamın karşısında.Dönüp aynaya bakmıyor da köpekleri mi olacaksınız diye laf sokuyor aklınca.:hhh:Köpek diyen adama bak tam komedi yahu.Lucci istifini bozmuyor kapa çeneni ver gemiyi.
Akainu da sinir oluyor haliyle bu ne ara bu kadar güçlendi de üstüm oldu diye.Galiba luffye yenilince aralıksız çalıştı o hırsla zoan gücünü katladı öyle tahmin ediyorum.

Yalnız birşey diyeyim.Seri sonunda bu akainu bile hafiften imana gelecek gibi olur Lucci gelmez tam soğukkanlı katil beyni tamamen yıkanmış çekirdikten yetişince.
Akainu onu bi de dünyanın çekirdeğine yollar, biraz da orada yetişir.

Akainu onu bi de dünyanın çekirdeğine yollar, biraz da orada yetişir.
Valla öyle kolay değil o işler.Akainudan aşağı kalmayacaktır.Tahmin ettiğimizden çok güçlenmişse çoğu karakteri geride bırakabilir.Moria harcanırken soruyordu Sengoku mu diye.Daha üstü cevabını alıyordu.Göreceğiz filo amiraline eş güçte çıksa şaşırmam.En son teach tayfası uzaklaştı bilgisi geldi.Teach öyle güzelim silahları bırakıp gidecek adam değil.En son Shanks görünce ve Akainu gelince ortamdan uzaklaşmıştı.Yani Lucci güçlü olmalı baya bu adamın çark etmesi için.2 silah için değer mi diye düşünüyor Teach çünkü aynı bir gemi için değer mi diye ortamdan uzaklaştığı gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık